Site icon Campaign Türkiye

Kanyon’da üst düzey atama

Kanyon Yönetim İşletim ve Pazarlama’nın yeni Genel Müdürü İbrahim Paksoy oldu. Marmara Üniversitesi Ekonomi Bölümü mezunu olan Paksoy, yüksek lisans eğitimini Koç Üniversitesi Finans Bölümü’nde tamamladı.

İş dünyasında 24 yıllık bir tecrübeye sahip olan Paksoy, kariyerine 1994 yılında Arthur Andersen’da Finansal Denetim Bölümü’nde uzman olarak başladı.

1996-2003 yılları arasında Fiba Holding bünyesindeki Credit Europe Bank’ta Hollanda, Almanya ve Rusya’da finansal kontrol ve planlama süreçlerinden sorumlu olarak yürüttüğü çeşitli yöneticilik görevlerinin ardından 2004-2010 yılları arasında yine Fiba Holding’in gayrimenkul geliştirme ve yönetimi alanında faaliyet gösteren iştiraki Anchor Group Romanya’da CFO ve CEO görevlerinde yer aldı. Ardından 2010-2015 yılları arasında önce Jones Lang Lasalle daha sonra Pradera Asset Management bünyesinde Cevahir AVM Genel Müdürü olarak görev yaptı. 2015 ve 2016 yıllarında Multi Corporation’da Varlık Yönetiminden Sorumlu Direktör ve Klepierre’de AVM Portföy Yönetiminden Sorumlu Direktör görevlerini üstlenen Paksoy, son olarak Meraas Holding’in Dubai’deki AVM Portföyleri Yönetiminden Sorumlu Direktör pozisyonunda yer aldı.

Exit mobile version