Kahve severler Nescafé Classic’in sorusunu yanıtladı

Nescafé Classic’in herkesi sabaha nasıl bir enerjiyle başladığını görmeye davet eden dijital kampanyası “Sabahları Sen Kimsin?” için Türkiye’nin cevabı “5 Dakika Dahacı” oldu.

Nescafé Classic, herkesi sabaha nasıl bir enerjiyle başladığını görmeye davet eden dijital kampanyası “Sabahları Sen Kimsin?” kapsamında bir anket gerçekleştirdi.

Farklı sabahlara uyansalar da herkes için günün ilk kahvesinin Nescafé Classic olduğunu eğlenceli bir dille anlatan “Sabahları Sen Kimsin?” kampanyası kapsamında üç farklı mecrada yürütülen anket çalışmasının ilk sonuçları açıklandı. 292.186 kişinin katıldığı anketin ilk sonuçları, “5 Dakika Dahacı”ların çoğunlukta olduğunu gösterdi.

Nescafé’nin kendi web sitesi, Onedio ve Twitter Poll aracılığıyla gerçekleştirilen anketlere kısa sürede 292.186 kişi katıldı. Sonuçlar, Türkiye’nin büyük çoğunluğunun “5 Dakika Dahacı” olduğunu gösteriyor. Uykunun en tatlı yerinde çalan alarmla bir mücadeleye giren ve “ertele” tuşuyla yakın dostluk kuranlar, kendilerine özel Nescafé Classic 5 Dakika Dahacı’lar paketiyle güne başlayabiliyor.

Diğer seçenekler arasında sabah büyük bir coşku ve enerjiyle uyanan “Sabah Şekerleri”, aksiliği biraz ağır basan “Tersinden Kalkanlar”, bir türlü ayılamayan “Sabah Zombileri”, geç kalmadan evden çıkmak uğruna amansız bir koşturmaca içine giren “Apar Toparlananlar” ve sabah mahmurluğu nedir bilmeyen sporcu ruhlu “Sabah Rekortmenleri” yer alıyor.

Anket https://www.nescafe.com/tr/ adresi ve Onedio platformunda devam ediyor.

Bunları da beğenebilirsin

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.