Kahramanlar: Can Arabacılar

Campaign Türkiye’nin 88. sayısında Can Arabacılar, kendi kahramanını aradığını, kendine has yaratıcı üslubuyla duyuruyor.

Kahraman Aranıyor!

Kahramanlar köşesine bir şeyler yazmam istendiğinde durdum, düşündüm ve benim bir kahramanım olmadığını fark ettim. Tabii bu durumlar için her reklam yazarının “acil durumlarda kırınız!” kod adlı çıkış noktaları vardır… Hemen iki yazarlık yapayım, metaforculuk bu işi kurtarır demedim mi? Çok büyük dedim.

Oradan çıkardığım sonuç, ay sonu ne olur ne olmaz diye düzenli olarak banka hesabımın derinliklerinde bıraktığım 100 TL’yi kahraman etmek oldu. Yalan değil, bence 100 TL gerçek bir halk kahramanıdır. Yerli yersiz çıkıp gelmez, ihtiyacın olduğunda yanındadır, maddi manevi hayat kurtarır. Belki kimse 100 TL’ye kahramanlık yapmaz ama 100 TL kimileri için ay sonunu kurtarmaya her zaman hazırdır.

Gel görelim, sayfalarca kahramanlık hikayeleri yazabileceğim 100 TL’yi ait olduğu yere, ay sonuna bırakmaya karar verdim ve asıl konuya odaklanmak istedim. Benim ete kemiğe bürünmüş bir kahramanım yok…

Buradan bu yazıyı okuyanlara sesleniyorum… Kahraman aranıyor!

Ajans tarafından, müşteri tarafından, çalışan çalışmayan herkese kapımız açıktır efendim. Maksat tanışmak olsun, güzel bir anımız olsun.

Olmazsa da sağlık olsun…

Şu adresten birbirimize ulaşabiliriz.

[email protected]

Bu yazı ilk kez 88. sayımızda yayınlanmıştır.

Bunları da beğenebilirsin

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.