Kırmızı Ödülleri’ne başvurmak için son 7 gün

Kırmızı Ödülleri’ne başvurmak için son 7 gün içine girdik. #DeğişiminRengiKırmızı etiketiyle bu yılın konseptini ortaya koyan yarışma, 15. yılında sadece basın dünyasının en iyilerini ödüllendirmekle kalmıyor, dijitali de kucaklıyor.

Kırmızı Ödülleri’ne başvurmak için son 7 gün

Hürriyet Gazetesi‘nin 2003 yılından beri düzenlediği, basında en iyileri ödüllendiren Kırmızı Ödülleri, 15. yılında değişimi kutluyor. Dijitalleşen ve evrimleşen reklam sektörünün tüm dinamiklerini bir araya getiren Kırmızı Ödülleri, bu yıl katılım alanını da genişletiyor.

Katılım alanı genişliyor

Bu yıl ‘Uygulamada Ustalık’ adıyla ilk kez sektörle buluşacak olan kategoriye reklam, medya ve iletişim ajansları; reklam fotoğrafçıları, illüstrasyon sanatçıları ve prodüksiyon, animasyon & müzik yapım şirketleri katılabilecek.

Bu senenin bir diğer yeniliği de sadece ödül almaya hak kazanan ajansların değil, aynı zamanda bu yaratıcılığı destekleyen reklamverenlerin de Kırmızı ve Kıpkırmızı ödül heykeli sahibi olması.

Başvuru için son 7 gün

Kırmızı’ya başvurular, 19 Mart 2018 tarihinde sona erecek. Kırmızı Ödülleri’ne, 16 Nisan 2017 – 18 Mart 2018 tarihleri arasında ilk kez yayınlanmış özgün reklamlar katılabilecek. Özel ödüllerle birlikte toplam 84 ödülün sahiplerini bulacağı Kırmızı’da katılımcılar, büyük ödül Kıpkırmızı için yarışacak.

Kırmızı’nın 15. yılında, toplam beş ana yarışmada güncellenen 69 alt kategoride yarışacak ajanslara ek olarak tüm kategori kazananlarının reklamveren firmaları da yaratıcılığı destekledikleri için ödül heykelciği sahibi olacak.

15. Kırmızı Ödülleri, ilklere de imza atacak.

Başvuruları; reklamcılık sektörünü fırsat eşitliği çerçevesinde temsil edecek isimlerinden oluşan ve başkanlığını Kramp Ajans Başkanı Ahmet Akın’ın yaptığı 80 kişilik bir jüri değerlendirecek. Jüride reklam ve pazarlama sektörünün farklı disiplinlerinden önemli isimler ve tanınmış reklamverenler yer alıyor.

Kırmızı Ödülleri 2018’in kategori detayları ve katılım koşullarına web sitesinden ulaşabilir, başvurunuzu yapabilirsiniz.

Kırmızı Ödül Töreni 26 Nisan akşamı gerçekleşecek.

 

Bunları da beğenebilirsin

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.