Johnnie Walker yeni arkadaşlar ile yürüyor

Kadınlar Günü kapsamında tanıştığımız Jane Walker, artık Johnnie’nin yanında yürüyen tek kadın değil. Çeşitliliği destekleyen Johnnie Walker yeni arkadaşlar ile yürüyüşünü sürdürüyor.

Dünyanın en iyi tanınan imajlarından biri olan “Yürüyen adam”, artık yalnız yürümüyor. İlk olarak 2017 yılında Johnnie Walker’ın ajansı CP+B Brazil markaya kadınsı bir dokunuş kazandırdı. Birkaç ay sonra da Kadınlar Gününü de kapsayan Kadın Tarihi Ayı kapsamında Anomaly imzası taşıyan Jane Walker‘la tanıştık.

Buradan hareketle CP+B Brazil, Johnnie Walker’a yeni arkadaşlar tasarlamaya başladı. “Striding Hu[man]s” ismini taşıyan seride sadece kadınlar ve erkekler değil, azınlıklar, engelliler, farklı kültürlerden insanlar da kapsayıcı tasarımlarla bir araya getiriliyor.

Yeni kampanyası için bir reklam filmi de hazırlayan Johnnie Walker ve CP+B Brazil, “Bir kişinin ilerlemesi, herkesin ilerlemesidir” diyor. Brezilya’da televizyonda, sosyal medyada ve açık hava mecrasında yayımlanan kampanya, herkesi ilerlemeye davet ediyor.

Bunları da beğenebilirsin

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.