Jean Claude Van Damme, yeni Volvo reklamında

Jean-Claude Van Damme, yeni Volvo FM’in tanıtımı için kamera karşısına geçti.

 

Volvo Kamyon’un son filmi olan “The Epic Split”te rol alan Van Damme, Volvo Dinamik Direksiyon sisteminin dengesini ünlü bacak açma hareketi ile vurguluyor. Filmde, Van Damme geri geri giden iki Volvo FM’in arasında sabit duruyor, kamyonlar biraz açıldığında Van Damme’ın da bacakları açılıyor ve kusursuz bir şekilde yollarına devam ediyorlar.

“The Epic Split”in yönetmeni Andreas Nilsson kampanya fikriyle ilgili, “Projenin başında Volvo Dinamik Direksiyon sisteminin tam potansiyelini nasıl gösterebiliriz sorusuyla karşı karşıya kalmıştık. Ve sonuç olarak geri geri giden iki araç arasında, bir kişinin bacaklarını tam olarak ayırarak yan aynaların üzerinde durması gibi çılgınca bir fikir bulduk. Bu işi yapabilecek bir kişi varsa, o da kesinlikle Jean-Claude Van Damme’dır,” yorumunu yapıyor.

Asıl kayıtların sadece 15 dakika içinde tamamlanması gerektiğinden çekim, ekibin üç günlük provasının ardından; hiçbir ara verilmeden tek seferde tekrarsız bir şekilde gün ışığının en uygun konumda olduğu 8:05 ile 8:20 arasında gerçekleştiriliyor.

Volvo daha önce de kamyonlarının yeteneklerini sergilemek için ip cambazları, hamsterlar ve boğalar gibi sıra dışı öğeler kullandı. Volvo canlı test videolarını aşağıda bulabilirsiniz.

Bunları da beğenebilirsin

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.