Jaguar Land Rover araç kiralama hizmetini tanıtıyor

NGN Lab, geçen yıl işi kazanmasından bu yana, Jaguar Land Rover‘ın birinci sınıf araç kiralama hizmeti olan The Out için sosyal medyada yayınlanan bir içerik serisiyle ilk kampanyasını başlattı. Çalışma hem The Out araç kiralama hizmetini hem de Jaguar Land Rover hibrit / elektrikli otomobilini tanıtmak için tasarlandı.

“Yoldan Notlar”, doğada daha fazla renkli insanı teşvik eden bir kulüp olan Flock Together Kurucusu Ollie Olanipekun; Fotoğrafçı Oliver Hooson; Yaratıcı Danışman ve İçerik Üreticisi Catarina Mira’nın etrafında dönüyor.

Üç çalışma, yalnızca Jaguar Land Rover’ın The Out hizmetini tanıtmak için değil, ana markanın kendisini de tanıtarak, otomotiv grubunun hem hibrit hem de tam elektrikli araç bilgilerini ortaya koymak için tasarlandı.

Her film, her yaratıcının kendi kanalında yayınlanacak ve ayrıca bir ay boyunca The Out’un sosyal kanallarında yayınlanacak.

Üç filmden ilkinde, Olanipekun ve arkadaşları bir Range Rover Velar PHEV’i, Snowdonia’ya götürür ve burada uzun kulaklı bir baykuşla yakın bir karşılaşma yaşarlar:

Hooson, Discovery Sport PHEV’i Tillingham’a götürüyor:

Sonunda Mira’nın reklamında ise, tamamen elektrikli bir Jaguar I-Pace’te ailesiyle birlikte Norfolk sahiline geziye çıkıyor:

The Out Pazarlama Müdürü Aaron Cole şunları söyledi: “Elektrikle çalışan (tam ve hibrit) otomobillerle birleştirilmiş The Out on-demand hizmetinin her türlü gezi ve her tür sürücü için ne kadar iyi olabileceğini göstermek istedik.

NGN LAB’nin içeriği çok güzel! İnsanları yolculuklarda görmenin ilgi çekici bir yolu. Kitlemiz için kültürel olarak tamamen uygun. Süper akıllı sosyal ağlar ve erişim stratejisiyle desteklendi.”

Bunları da beğenebilirsin

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.