İTÜ EMÖS’ün bu yılki teması: Sınırsızlık Çağı

Türkiye’nin uzun soluklu öğrenci sempozyumu İTÜ EMÖS’ün 22. yılında işlenecek ana tema belli oldu. İTÜ Endüstri Mühendisliği Kulübü tarafından düzenlenen sempozyum, 27-31 Ocak 2015 tarihleri arasında gerçekleşecek.

Öğrenciler ile iş dünyasının liderleri arasında köprüler kurarak liderler ile öğrenciler arasında tecrübe aktarımına olanak sağlamak, çağın trendleri ve gelecekte iş dünyasına yön verecek teknolojik gelişmeleri öğrencilere aktarmak amacıyla 22 yıldır düzenlenen İTÜ EMÖS bu yıl “Sınırsızlık Çağı” ana konusu etrafında şekillenecek.

Bu konu etrafında son yıllarda iş dünyasına yön veren lider şirketlerin önemle ilgilendikleri ve gelecekte iş dünyasının dinamiklerini büyük ölçüde değiştireceği ön görülen Big Data, Internet of Things gibi kavramların yanı sıra Türkiye’de hızla gelişmekte olan girişimcilik ekosistemi, online eğitim trendleri, nöro ve dijital pazarlama gibi konular uzmanları tarafından tanıtılacak.

Sınırsızlık Çağı ana konusu ile işlenecek oturumlara katılımın ücretsiz olduğu İTÜ EMÖS’e her sene toplamda 72 üniversite ve 34 farklı bölümden 1000’e yakın öğrenci katılıyor.

Sempozyuma dair ayrıntılı bilgiye ulaşmak ve kayıt olmak için www.emos.itu.edu.tr adresini ziyaret edebilirsiniz.

 

 

 

 

Bunları da beğenebilirsin
3 Yorumlar
  1. Serkan Yavaş diyor

    oh be sonunda! 1 yıldır kayıt olmayı bekliyoruz, geçen sene giden arkadaşlar anlata anlata bitiremedi. ODTÜ’den sevgiler :*

  2. Melis Erocak diyor

    Geçtiğimiz yıl okul zamanında olduğu için maalesef tek gününe katılabildiğim mükemmel organizasyon. Bu sene yarıyıl tatiline denk gelmesine çok sevindim :))

  3. Mustafa diyor

    Başlamasını iple çekiyorum 🙂

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.