İstinyePark “güvenli alışveriş protokolünü” ünlü isimlerle duyurdu

Misafirlerin ve çalışanların sağlığına öncelik veren İstinyePark, küresel salgın ile mücadele sürecinde toplumsal bilinci geliştirmek amacıyla uygulamaya koyduğu Güvenli Alışveriş Protokolü’nü ünlü isimlerin rol aldığı reklam filmiyle duyurdu.

İstinyePark yönetimi tarafından hazırlanan yeni reklam filminde, Suzan Toplusoy, Ahu Orakçıoğlu, Nusret gibi ünlü isimlerin yanı sıra Cem Boyner, Mustafa Taviloğlu, Abdullah Kiğılı gibi perakende dünyasının önde gelen iş insanları da rol aldı.

Tüm dünyayı etkisi altına alan yeni tip korona virüs (Covid-19) pandemisi sebebiyle 21 Mart tarihinden bu yana hizmete ara veren İstinyePark, Sağlık Bakanlığı ve otoritelerin açıkladığı tedbirlere paralel olarak 1 Haziran Pazartesi günü kapılarını yeniden açmaya hazırlanıyor. Yetkili kurumların önerileri doğrultusunda riskleri en aza indirmeyi hedefleyen İstinyePark, bu doğrultuda bir ‘Güvenli Alışveriş Protokolü’ hazırladı. İstinyePark yönetimi tarafından oluşturulan ve alışverişin yeni normalini tarif eden protokoldeki hijyen standartlarını Alman Şirketi TÜV SÜD “Global Hijyen Standartlarına uygunluk beyanı” vererek denetliyor.

İstinyePark yönetimi bu protokolü ünlü isimlerin ve perakende dünyasının önde gelen iş insanlarının rol aldığı bir reklam filmiyle de tanıttı. Reklam filmi, AVM ziyaretçileri ve çalışanların tedbirlere uymasının yanı sıra, toplumsal bilincin ve farkındalığın artırılmasını amaçlıyor. İstinyePark’da 1 Haziran itibarıyla uygulanacak tedbirler ve toplumun uyması gereken kuralların anlatıldığı reklam filminde; Suzan Toplusoy, Cem Boyner, Nusret, İpek Özilhan Özkan, Mehmet Eren, Mustafa Taviloğlu, Elif Çapçı, Abdullah Kiğılı, Ahu Orakçıoğlu, Yalçın Ayaydın, Eren Çamurdan ve Seyidullah Nebati gibi birçok ünlü isim yer alıyor. İstinyepark’ı tercih eden misafirlerin ve mağaza personellerinin uyması gereken tüm kuralların aktarıldığı reklam filmi İstinyePark’ın sosyal medya hesaplarından da paylaşılacak

Bunları da beğenebilirsin

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.