istegelsin, reklam filmlerine devam ediyor

Uçtan uca bir süpermarket olarak faaliyet gösteren istegelsin, yeni reklam filmini yayınladı. İlkinde olduğu gibi Hazal Kaya ve Ali Atay çiftinin yer aldığı reklam filminde, herkesin farklı sebeplerle sipariş verdiği alışveriş hikâyeleri anlatılıyor.

Yeni nesil alışveriş deneyimi sunun online süpermarket istegelsin, başrollerini Hazal Kaya ve Ali Atay çiftinin paylaştığı yeni reklam filmini yayınladı. Kreatif çalışmalarını PunchBBDO’nun yürüttüğü markanın yeni reklam filminde, herkesin farklı sebeplerle sipariş verdiği alışveriş hikâyeleri anlatılıyor. Yönetmen koltuğunda Aytuğ Üngör’ün oturduğu ve yapımını Anima İstanbul’un üstlendiği filmde, tüm ailenin farklı bir istegelsin cazibesine kapılarak aynı anda sipariş verdiği görülüyor.

Ürünler soğuk zincir bozulmadan ulaştırılıyor

240’tan fazla tedarikçisi bulunan istegelsin’de meyve sebzeden temel gıdalara, teknolojiden tekstile, kırtasiye ve oyuncaktan anne bebek malzemelerine binlerce çeşit ürün bulunuyor. istegelsin dağıtım merkezlerinde fırın, meyve sebze odası, et ve süt ürünleri odası ve donuk odası olmak üzere dört farklı oda bulunuyor. Meyve sebzeler, et ve süt ürünleri ve donuk ürünler ideal sıcaklıklarda muhafaza ediliyor ve online sıcaklık takibi ile sürekli kontrol altında tutuluyor. Ürünler kullanıcılara soğuk zincir bozulmadan ulaştırılıyor. istegelsin uygulaması App Store, Huawei Store ve Google Play’den indirilebiliyor. istegelsin İstanbul, Kocaeli, Ankara, Bodrum, Eskişehir, İzmir ve Manisa’nın bazı bölgelerinde hizmet veriyor.

Künye

Reklamveren: istegelsin

Reklamveren Temsilcileri: İpek Regay, Şafak Erturan Güneş

Ajans: PunchBBDO

CCO: Ali Musa Paça

Kreatif Direktör: Mert Şentürk

Kreatif Ekip Lideri: Sanlı Kayabölen 

Reklam Yazarı: Çağrı Akgül

Art Direktör: Aslı Filis

Strateji: Beliz Atalay

Müşteri İlişkileri: Aylin Acar, Livya Kuyumcuoğlu

Prodüktör: Koray Öztürk, Beray Sarı

Yapım Şirketi: Anima İstanbul 

Yönetmen: Aytuğ Üngör

Bunları da beğenebilirsin

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.