İstanbul Yeni Havalimanı reklamı yayınlandı

İGA çalışanlarının rol aldığı İstanbul Yeni Havalimanı reklamı yayınlandı. 29 Ekim 2018 tarihinde açılışı gerçekleştirilecek olan İstanbul Yeni Havalimanı, “Havacılık sektöründe kuralları yeniden yazıyoruz!” diyor.

İstanbul Yeni Havalimanı reklamı kuralların yeniden yazıldığı mesajını veriyor.

Yaklaşık 5 gün süren çekimler, Yeni Havalimanı Terminal bölgesinde ve Hava Trafik Kulesi’nde havadan ve karadan gerçekleşirken, İGA çalışanları da filmde rol aldı.

İstanbul Yeni Havalimanı açılışına gün sayarken, gelinen son durum “Havacılık sektöründe Kuralları Yeniden Koyuyoruz” teması ile yayınlanan yeni reklam filmi ile gösterildi. Türkiye tarihinden önemli isimlere filmde yer verilirken havalimanının havacılık sektöründe kuralları yeniden yazdığına vurgu yapılıyor.

Dünyada kuralları kim koyuyor?

İstanbul Yeni Havalimanı’nın temel atma töreninden günümüze kadar geçen 3.5 yıllık görüntülerinhızlandırılmış olarak verildiği reklam filmi, “Sahi, dünyada kuralları kim koyuyor?” söylemiyle Türk insanının çalışkanlığına vurgu yapılıyor.

Reklam filminde, Osmanlı’dan Cumhuriyeti tarihimize ve günümüze kadar gelen unutulmaz anlar ve kişiler, başarıları ile ön plana çıkarılıyor. “Bir insan kendi ağırlığının üç katından fazlasını kaldıramaz demişlerdi” söylemiyle Milli Halterci Naim Süleymanoğlu, “Dünyanın uzak dediği yerden çıkan bir çocuk bilimde kuralları değiştiremezdi” söylemiyle Nobel Ödüllü Prof. Dr. Aziz Sancar, “Gemiler Sadece suda gider” söylemiyle Fatih Sultan Mehmet, “Tüm umudunu yitirmiş bir ülke küllerinden doğup da tüm dünyaya kafa tutamazdı” söylemiyle Cumhuriyetimizin kurucusu Mustafa Kemal Atatürk’e vurgu yapılıyor.

İlk olarak İGA’nın tüm sosyal medya mecralarında gösterilmeye başlanan reklam filmi, hemen ardından ulusal televizyon kanallarında ve diğer online mecralarda da yayına girdi.

Sinefekt’in prodüksiyonunu üstlendiği filmin çekimi için fotoğraf ekibi de dahil 75 kişilik teknik ekip ve 150 kişilik oyuncu kadrosunu görev aldı. Reklam filminde aynı zamanda İGA çalışanları da yer aldı. İstanbul Yeni Havalimanı proje sahasında terminal içi ve apron sahalarının yanı sıra Uğur İçbak tarafından havadan helikopter ile gerçekleştirilen çekimler yaklaşık 5 günde tamamlandı. Reklam filmininin sesi Uraz Kaygılaroğlu olurken, müziğini ise Oğuz Kaplangı besteledi.

Reklam Künye

  • Reklamveren: İGA – İstanbul Yeni Havalimanı
  • Reklamveren Yetkilileri: Gökhan Şengül, Emrah Akalın, Mertcan Tanaydı, Murat Kahraman
  • Yaratıcı Ajans: Concept
  • Prodüksiyon Şirketi: Kala Film
  • Yönetmen: Hakan Yonat
  • Görüntü Yönetmeni: Tolga Kutlar
  • Post Prodüksiyon: Sinefekt
  • Müzik: Oğuz Kaplangı
  • Medya Ajansı: Skala Media Solutions
  • Medya Ekibi: Emre Eti, Sinem Ceylan, Alp Ustaoğlu, Abdullah Gündüz, Sinan Çilek, Eren Aksu
Bunları da beğenebilirsin

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.