İş yaşamının kalbinde: LeventOfis

Tüm firmaların ve çalışanların kendilerini özel hissetmelerini amaçlayan LeventOfis, 2016 yılından beri avantajlı lokasyonuyla freelance çalışanların, start-up’ların ve firmaların tercihleri arasında.

2016 yılında iş yaşamının kalbinin attığı Levent lokasyonunda hizmet vermeye başlayan LeventOfis, 2017’de ikinci şubesini 4. Levent’te yine son derece merkezi bir noktada kurdu.
Ofis açmanın yüksek maliyetlerini optimum seviyeye çekip, sürdürülebilir bir iş ekosistemi yaratmaya odaklı çalışan LeventOfis girişimci bir ruhla; startupları, önemli marka ve isimleri bir araya getiriyor. LeventOfis, yerleştiğiniz an online olacağınız hazır ofisler, toplantı alanları ve etkinliklerinize özel alanlarıyla profesyonel havayı soluyabileceğiniz, dekorasyonundan ikramlarına detaylarıyla ise sıcak bir çalışma ortamı kurabileceğiniz bir alan vadediyor.

İstanbul gibi büyük ve her an trafik sıkıntısı yaşanan bir şehirde, metroya yürüme mesafesinde yer alan merkezi lokasyonu ile öne çıkan LeventOfis, hem trafik stresini azaltıyor hem zamandan tasarruf etmeyi sağlıyor. Teknik ekipmanlar, hızlı internet, ergonomik ve işlevli ofis mobilyaları ile verimli bir çalışma alanı yaratmayı mümkün kılıyor. Çalışanların tüm ihtiyaçlarına cevap verecek sistemi kuran ve sürekli iyileştirme programlarıyla güncelleyen LeventOfis’te tüm firmaların ve çalışanların özel olduklarını hissetmesi amaçlanıyor.

Bir iş yerine bağlı çalışmak istemese dahi projesini, markasını güçlendirmek için doğru adımları atması gerektiğinin bilincinde olan girişimciler ya da profesyoneller için, LeventOfis çözüm ortağı gibi hareket ediyor. Mali süreçlerin yönetimi, mali müşavir desteği, hukuki süreçlerde avukat desteği, saygın ofis ortamı, dijitalleşme süreçlerinde yazılım desteği gibi birçok farklı alanda verilen destek ile işlerine değer katılan yüzlerce firmanın en temel nedeninin bu olduğu söylenebilir.

Bu konudaki güncel araştırmalar gösteriyor ki, ortak çalışma alanları çalışan motivasyonunu ve verimliliği artırıyor. Bunun temel nedenleri arasında birlikte üretme, yeni açılımlar yakalama, ortamın sinerjisinin olumlu etkileri ve kendiliğinden network geliştirmek yer alıyor. Maliyet baskısından kurtulan girişimciler, freelancer’lar ve profesyoneller için desteklendikleri bir ortamda yaratıcı ve üretken olmak çok daha kolay.

Gelişen teknolojiye adapte olmuş ve çağın gereklerini yakalayan bir çalışma ortamında var olmak özellikle yeni neslin de iş hayatına adım atmasıyla olmazsa olmazlardan biri haline gelecek. Verimlilik, maliyet, karlılık, başarı oranları ve çalışan mutluluğunu hedefleyen büyük şirketlerin ve hatta birçok devlet kurumunun uygulamalarına göz attığınızda da geleneksel 9-6 çalışma biçimlerinin terk edilmeye çalışıldığını görebilirsiniz.

Doğalında bir akışla, gelecekte bir gün zamansız ve mekansız çalışma şeklinin hakim olacağını, sanal ofislerin yaygınlaşacağını, insanların workshoplar ve toplantılar için bir araya geldiklerini yakın gelecek için hayal etmek mümkün.

Bu yazı, Campaign Türkiye 93. sayısında yayınlanmıştır.

Bunları da beğenebilirsin

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.