İş GYO Projesi Ege Perla, Salt İletişim Grup ile anlaştı

360 derece entegre pazarlama iletişimi hizmeti veren Salt İletişim Grup, Ege Perla’nın stratejik iletişim danışmanlığını üstlenmesinin yanı sıra dijital ve sosyal medya platformları da dahil olmak üzere tüm kreatif çalışmalarını yürütecek.

Alışveriş, yaşam, kültür-sanat, moda ve gurme lezzetlerini aynı çatı altında toplayan İş GYO projesi Ege Perla Alışveriş ve Yaşam Merkezi; bünyesinde bulundurduğu AVM, ofis ve konut fonksiyonlarıyla İzmir’in ilk karma projesi. Yönetimini Kanyon Yönetim’in üstlendiği Ege Perla, yarı açık alışveriş merkezi modeliyle kurgulanırken 26.000 metrekare kiralanabilir alanı, farklı peyzaj, mimari ve teknolojik özellikleriyle İzmir’e yepyeni bir yaşam deneyimi getirmeyi hedefliyor.

Ege Perla bir yandan Toy İzmir Ege Perla Sahnesi ile İzmir’in kültür sanat yolculuğuna öncülük ederken, diğer yandan İzmirliler’e Big Chefs,Sir Winston ve eşsiz İtalyan lezzetlerini İzmir’e taşıyan Murano’s ile zengin mutfak çeşitliliği sunuyor. Ege Perla ayrıca Macfit, CinensSinemaları, Hayal Kahvesi, İzmir’de ilk kez açılan Vakko Patisserie, Lego, Tırtıl Kids, B&G Store gibi markaları da İzmirliler ile buluşturuyor.

Bunları da beğenebilirsin

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.