Ipsos müşteri yönetimi ekibini büyütüyor

Müşterilerinin iş sonuçlarına etki edecek çözümler sunan Ipsos’un Müşteri Yönetimi Ekibi’ne Mutlu Aytemür katıldı.

Ipsos’un geçtiğimiz yıl Total Understanding adını verdiği dönüşüm programı kapsamında hayata geçirdiği ve müşterilerle birlikte çalışarak onların ihtiyaçlarına dönük Ipsos hizmetlerine erişimlerini sağlayan Müşteri Yönetimi Ekibi, Türkiye’de büyümeye devam ediyor.

Boğaziçi Üniversitesi Ekonomi Bölümü mezunu olan Mutlu Aytemür, FMCG sektörüne Sabancı Gıda’da Assistant Brand Manager olarak başladı. Burada edindiği deneyimden sonra 6 yıl boyunca Coca-Cola İçecek’de pazarlama bölümünde yönetici olarak farklı pozisyonlarda görev aldı. Bu süreçte, veri analizi ve tüketici öngörüleri dahilinde bir çok yeni ürün ve paket lansmanını gerçekleştirdi. Coca-Cola’nın karlılık arttırma kapsamında başlattığı okazyon-marka-paket-fiyat-kanal segmentasyonu projesine liderlik yaptı. Tüketici promosyonları, inovasyon ve son olarak indirim marketler pazarlamasının başında görev aldı.
2015’de Pınar Su ve İçecek’e Pazarlama Direktörü olarak geçti ve 4 yıl boyunca görev yaptı. Su ve maden suyu kategorileri relansmanları ve içecek şirketi olma hedefi kapsamında meyveli doğal kaynak suyu ve limonata kategorilerinin lansmanlarını gerçekleştirdi. Mobil sipariş ve online sadakat uygulama projeleri ve sosyal medya hesapları ile dijital bir platform kurdu.

Bunları da beğenebilirsin

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.