Site icon Campaign Türkiye

Instagram Profilleri: Afrika’dan içten kareler

Profillerinde kaybolduğumuz, bize ilham veren Instagram sayfalarında bu defa epey farklı bir profil yer alıyor.

Bir marka, öne çıkan filtreler ya da bir konsept ile karşımıza çıkan bir profil değil de hayatı olduğu gibi hem de Afrika‘daki hayatı olduğu gibi yansıtan bir profil var karşımızda. 10 yıldır dünyanın az gelişmiş bir bölgesinde çocuklar ve öğretmenler için çalışıyor Hayri Dağlı. Maddi yardımlarla geçici çözümler üretmek yerine sürdürülebilir bir hayat sağlamak için çalışıyor.

Üstelik bu çalışmalarına artık kurucu ortak olarak yer aldığı volunteeruniversal.org ile devam ediyor. Brieflerin kötülüğünden, revizelerin sıklığından, sabah 9 akşam 6 çalışma saatlerinden, trafikten söylendiğimiz dünyanın mı yoksa oradaki dünyanın mı daha gerçek olduğunu izlemek için çekinmeden takip edin, belki bu genç girişime siz de gönüllü olursunuz.
Bu defa sadece yaratıcılık adına değil yaşamınız için de ilham verebilecek bu profili şuradan takip edebilirsiniz: instagram.com/hayridagli 

 

Not: Eğer sizin de etrafınızda böyle şekilli, ilham veren Instagram hesapları varsa, bize yazın campaigntr.com’da yer verelim.

 

Exit mobile version