Innocean Worldwide satın alma gerçekleştirdi

innocean
innocean

Türkiye’de de kurulu olan Network ajansı Innocean Worldwide Avustralya merkezli dijital pazarlama çözümleri üreten Wellcom Group’u bünyesine kattı.

Wellcom Group’un Amerika’da 8 iştiraki bulunuyor. Avrupa ve Asya-pasifik alanında da çalışmalar yapıyor. Bir çok lider markaya sosyal medya stratejileri üretiyor. Dijital pazarlama hizmeti sunuyor.

Innocean konuyla ilgili olarak, “Wellcom Group marka stratejileri, yaratıcı dijital faaliyetler oluşturma konularında uzman profesyoneller.  Web, mobil, sosyal medya alanalrına özel içerik oluşturma yeteneklerine sahipler” diyor.

Bu farklılaştırılmış dijital yeteneklerin bir sonucu olarak, Wellcom Group, 2007 yılında İngiltere pazarına ve 2015 yılında ABD pazarına girdi. Bu satın alma ile Innocean Worldwide, küresel dijital yaratıcı yeteneklerini önemli ölçüde arttırmayı ve kurumsal çapta entegre hizmet modelini sergilemeyi umuyor.

Innocean, “ABD pazarında Wellcom Group, mevcut strateji ve planlama yeteneğine dijital üretim, içerik ve yürütme yetenekleri ekliyor. Innocean Worldwide Americas’ın (IWA) yetenekleri ve Canvas Worldwide’ın (CWW) medya ajansı yetenekleri ile dijital tabanlı bir entegre servis sistemi kuruluyor” diyor.

Global CEO’su Kun-Hee Ahn şunları ekledi: “Wellcom Group sayesinde Innocean’ın dijital pazarlama zinciri artık tamamlandı. Kore HQ ve denizaşırı operasyonlar arasındaki sinerjiyi en üst düzeye çıkararak, dijital dönüşüm çağında gerçekten küresel bir lider firma olarak duracağız” diyor.

Kaynak: https://www.campaignlive.com

Bunları da beğenebilirsin

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.