artwork

İnanılmaz Aile soruyor, yumurtanızı nasıl alırsınız?

5 sene önce

0

Disney Pixar‘ın “Incredibles 2” adlı yeni filmi 15 Haziran’da ABD’de vizyona girecek. İnanılmaz Aile filmi bu yıl  tanıtım kampanyaları dahilinde American Egg Board ile ortak bir çalışmaya imza attı ve soruyor yumurtanızı nasıl alırsınız?

Geçtiğimiz sonbaharda American Egg Board klasikleşmiş “Yumurtalarınızı nasıl seviyorsunuz?” sorusunun ne kadar fazla cevabı olduğunu göstermek için The Incredible Egg adlı bir çalışma başlattı. Çalışmanın yaratıcı ajans ortağı ise Energy BBDO oldu.

Şimdiyse The Incredible Egg çalışması, Disney Pixar “Incredibles 2” ile ekip çalışması yaparak biraz daha inanılmaz bir hal alıyor. Reklam filmi, AEB’nin “Yumurtalarını Nasıl Seviyorsun?” sorusuna eğlenceli bir cevap sunuyor.

TV ve çevrimiçi reklam filmlerine ek olarak, American Egg Board, filmin önde gelen karakterleri için özel tarifler yarattı. Her karakterin, kişiliklerine veya süper güçlerine dayanarak yumurtalarını nasıl sevdiklerini gösteren özel tarifleri var. Örneğin, Bay Incredible’ın yumurtaları Clobbered, Elastigirl’in Stretchy, Dash’ın Runny’i, Violet’in Invisible ve Multiplied Deviled Eggs ise öngörülemeyen Jack-Jack için tasarlanmış tarifler.

Künye

Reklamveren American Egg Board
Ajans Energy BBDO
Kreatif Direktör Dan McCormak, Fernando Passos
Metin Yazarı Mark Price, Colin O’Toole
Art Direktör Nick Sesto, Hansel Quintela
ECD Josh Gross, Pedro Pérez
Yapımcı Shobin Matthew
CCO Andrés Ordóñez
Tasarımcı Hung Vinh
Müzik  Andrew Oye

Senin için
Tümünü göster
Coca-Cola’nın görsel unsurları sanatçıların yaratıcılığına açık

Coca-Cola AI tabanlı platform aracılığıyla içerik üreticilerini sanat eseri oluşturmaya...

M&C Saatchi yaralama suçuyla ilgili farkındalığı artırıyor

M&C Saatchi ve Clear Channel, yapay zeka destekli kampanyada bıçakla...