İletişim sektörüne yeni ajans: Etkinlique

İletişim sektörüne yeni bir ajans katıldı. Sektörde 15 yılın üzerinde deneyimi olan bir ekip tarafından kurulan “tam hizmet ajansı” Etkinlique, müşterilerin ihtiyaçlarına yönelik her konuda profesyonel iletişim danışmanlığı hizmeti veriyor. Etkinlique, portföyüne yeni markalar ekleyerek yolunda emin adımlarla ilerliyor.

Etkinlique Kurucusu ve Genel Müdürü Hakan Akgül, “Bugüne kadar markaların birçok projesinde yer almış güçlü bir ekibin birleşmesiyle oluşturduğumuz Etkinlique’in ilerleyen zamanda çok başarılı projelere imza atacağına, sektörde adından söz ettirecek işlerle büyüme kaydedeceğine inanıyorum. Amacımız özgün işlerle müşterilerimizi rakiplerinden ayrıştırmak, bu sayede şirketimizi kısa zamanda hem ödüllü hem de sektörde başarılı bir konuma getirmek” dedi.

Hakan Akgül hakkında

Birçok büyük markayla başarılı işlere imza atan Hakan Akgül, Aydın Doğan Anadolu İletişim Lisesi, İstanbul Kültür Üniversitesi Halkla İlişkiler ve Reklamcılık Bölümü, Yeditepe Üniversitesi Halkla İlişkiler ve Tanıtım Bölümü, University of Bridgeport İşletme Yönetimi Yüksek Lisans Programı’nı tamamlayarak aynı yıl Koç Holding A.Ş.’de Kurumsal İletişim Uzmanı olarak çalışma hayatına başladı. Sırasıyla Aygaz A.Ş.’de Kurumsal İletişim Yöneticisi, Zorlu Holding Zorlu Gayrimenkul Grubu’ndan Sorumlu Kurumsal İletişim Müdürü görevlerinde bulundu. Haziran 2017’de kendi şirketini kurmaya karar veren Akgül, tam hizmet iletişim danışmanlığı şirketi Etkinlique’i hayata geçirdi. Etkinlique Kurucusu ve Genel Müdürü olan Akgül, halen Avrupa İletişim Yöneticileri Derneği (EACD) ve Avrupa İletişim Araştırmaları ve Eğitimi Derneği (ECREA) üyesi olup, kurumsal iletişim, kriz iletişimi ve sosyal medya yönetimi üzerine üniversitelerde konuk olarak ders veriyor.

Bunları da beğenebilirsin

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.