İletişim sektöründe yeni bir ajans: Piar İletişim

Piar İletişim, iletişim ve halkla ilişkiler alanında kurumlara performans bazlı hizmet sunmak ve her markanın ihtiyacına yönelik kişiye özel iletişim stratejisi sunmak amacıyla, halkla ilişkiler ve iletişim danışmanlığı firması olarak Mayıs 2014’te kuruldu.

 

PİAR Dijital İletişim Ajansı, kurum ve markalara verdiği medya iletişimi, kurumsal sosyal sorumluluk, marka iletişimi gibi stratejik iletişim danışmanlığı hizmeti kapsamına dijital PR, sosyal medyada içerik yönetimi, itibar ve kriz yönetimini de ekleyerek 360 derecelik bir hizmet anlayışını benimsiyor.

Firma Mayıs ayından bu yana Uzunal Tau Yapı’nın, son yıllarda Yüzyüzeyiz.biz markası ile ön plana çıkan Elba Grup Bilgi Teknolojileri’nin ve Messe München International firmasının Türkiye iştiraki olan MMI Eurasia Fuarcılık şirketinin iletişim faaliyetlerini yürütüyor.

İstanbul’da konumlanan Piar İletişim’in ortaklığını ise, iletişim danışmanlığı sektöründe geniş bir marka portföyüne sahip olan Selin Batı Oran ve uluslararası firmalarda 16 yıllık yöneticilik tecrübesine sahip Berke Oran üstleniyor.

Dijital ve kurumsal stratejik danışmanlık hizmetini bir bütün olarak gören Piar Dijital İletişim, sektördeki iş ortaklarıyla birlikte büyümeyi hedefleyen bir yapıya sahip olup; markasını güçlendirmek, dijital dünyada fark yaratmak ve markanın medyada görünürlüğünü artırmak isteyen tüm firmaları bekliyor.

 

 

 

Bunları da beğenebilirsin

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.