Hyundai bir kızın sevgi mesajını astronot babasına gönderdi

Birçok marka uzayla alakalı iletişim faaliyetlerine kalkışıyor. Bu kampanyaların birçoğu artık uzayda bile sınır diye bir şeyin olmadığını hatırlatıyor. Artık izleyiciler için önemi olan herhangi bir insan iletişimine ihtiyaç var. Felix Baumgartner’ın Red Bull girişimi de bunun tipik bir örneği.

Hyundai kendi küçük uzay filmini henüz piyasaya sürdü ve bu kategoriye katkıda bulundu. Otomobil üreticisi, babası uzayda astronot olan Houstonlı 13 yaşında bir kızı buldu. Babası çok uzaklardaydı ve minik kız onu çok özlüyordu. Hyundai de bu küçük kız için tatlı ve hoş bir uhrevi girişim düzenledi. Nevada’nın Delamar Kuru Gölü’ne kızın kendi el yazısıyla yazdığı sevgi mesajının dev bir versiyonu, Hyundai Genesis Sedan‘lardan oluşan bir filo kullanılarak yazıldı, böylelikle de babası Uluslararası Uzay İstasyonu’ndan bunu gördü.

Hyundai Motor Şirketi Denizaşırı Pazarlama Şefi Scott Noh, “Video aslında daha çok “müşterilerimizi önemseme vizyonumuzu göstermek üzerine” ifadesini kullandı. Sonuç tablosu –neredeyse toplam dokuz bin dönüm- bugüne kadar lstik izleriyle yapılmış en büyük resim olarak Guinness Rekorlar Kitabı’na geçti. Aynı zamanda amessagetospace.com sitesinde hoş ve kapsamlı bir uzantı da mevcut.

Altta kamera arkası çekimleri görebilirsiniz.

Künye:

Reklamveren: Hyundai

Reklam Ajansı: Innocean Worldwide, Seoul (Güney Kore)

Kreatif Direktör: Gunn Ho Park

Yönetmen: John S. Park

Prodüksiyon Şirketi: Vixen Studios

 

Bunları da beğenebilirsin

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.