HUAWEI Türk motiflerini Deep House ile birleştirdi

HUAWEI, ikinci kez bir ürün lansmanı için Türkiye’nin çeşitli bölgelerinde çekilen reklam filminde alışılmışın dışına çıkarak, Türk ezgileriyle yorumlanmış Deep House türünde bir müzik yarattı.

HUAWEI P30 Pro reklam filmi için özel olarak hazırlanan “Baktığından Fazlasını Gör” isimli müzik; görüntü ve ses ilişkisinin mükemmel uyumunu yakalayan önemli bir parça olarak karşımıza çıkıyor.

HUAWEI’in ikinci kez Türkiye’de çekilen ve tüketicileri ülkemizdeki alternatif rotaları keşfetmeye çağıran Huawei P30 Pro reklam filmi, farklı bir müzik yarattı. Yaratım sürecinde Kayseri’nin Yılkı Atları’yla ünlenmiş Hürmetçi Sazlığı, Antalya’nın doğal güzellikleriyle büyüleyen Kekova Körfezi ve son zamanlarda doğasıyla tüm dikkatleri üzerine çeken Rize’nin Huser Yaylası gibi tamamı Türkiye’de çekilen görüntülerin yarattığı hissin, müzik yoluyla izleyicilere geçmesi hedeflendi.

HUAWEI P30 Pro reklam filminin müziği, Türk motifleri ve ezgileri taşıyan enstrümanlar olarak bağlama ve duduk (nefesli çalgı) kullanılarak oluşturuldu.

Künye

Reklamveren: HUAWEI

Ajans: Pure

Yaratıcı Yönetmen: Öncü Doğu Gürsoy

Yönetmen: Turgut Akaçık

Müzik Yapım Şirketi: All Stars Music, 25m2 – Cenk Çelebioğlu

Bunları da beğenebilirsin

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.