artwork

HP, yeni Noel reklamlarında insanları bir araya getiriyor

5 sene önce

0

HP, yeni Noel reklamlarında insanların bir araya gelmesinin ne kadar önemli olduğunun altını çiziyor.

Günümüzde insanlar gittikçe daha fazla birbirinden uzaklaşıyor. Noel gibi, ailenin bir arada olması gerektiğine inanılan bayramlarda da markalar sıcak ve dokunaklı reklam filmleri hazırlayarak insanların birleşmesini amaçlıyor. Bu bayram sezonunda HP de dokunaklı reklamlar hazırlayan markalar arasına katıldı.

HP’nin CMO’su Antonio Lucio, “HP’nin zamanın engellerini aşan bir marka olmasını istiyoruz” diyerek bunun gerçekleşmesi için çalışmaların “hedefe doğrudan odaklı” olması gerektiğini paylaşıyor ve ekliyor: “Çalışmalar, insanların hayatına gerçek ve anlamlı bir şekilde etki etmeliler. Güçlü duygusal bağlar kurmalılar. Bütünlüğü korumalılar ve bütün bunları gerçekleştirebilmek için kendilerini yeniden keşfetmeliler.”

Bu amaç doğrultusunda HP, duygu yüklü iki yeni reklam filmi hazırladı. “Togetherness” adındaki ilk reklamda bayramı kutlamak ve güzel bir akşam yemeği yemek için bir araya gelen bir aileyi izliyoruz. “Create Wonder in Your World” adındaki diğer filmde de teknolojinin yardımıyla komşularına sürpriz hazırlayan genç bir kadını görüyoruz.

HP güvenlik konusunda oldukça iddialı olduğu yazıcılarının tanıtımı için Mr. Robot dizisine göndermede bulunduğu bir kampanyaya imza atmıştı. Hatırlamak isteyenler buraya tıklayabilir.

Senin için
Tümünü göster
Coca-Cola yaz sezonu için hazır

Coca-Cola, müzik platformu Coke Studio’dan ilk orijinal parçasıyla yaz müzik...

Subway menü değişikliğine gidiyor

Fast-food zinciri Subway, İngiltere ve İrlanda’da menüsünde yaptığı en büyük...