Hollywood’un Hayri Ustası Aras Tahsilatlı reklamında

Aras Kargo’nun yeni reklam filminde Truva, 300 Spartalı ve Harry Potter gibi Hollywood yapımlarına ayakkabı yapan Yemenici Hayri Usta ile Aras Tahsilatlı başrolü paylaşıyor.

Aras Kargo, Aras Tahsilatlı hizmeti için Gaziantep’te ve Sarıyer’in Garipçe Köyü’nde yeni bir reklam filmi çekti. Filmde, Gaziantep’te Bakırcılar Çarşısı’ndaki küçük dükkânında 4 kuşaktır aile geleneğini sürdüren Yemenici Hayri Usta markası sahibi Orhan Çakıroğlu’nun Aras Kargo’nun Aras Tahsilatlı hizmetini kullanarak ürünlerini film setlerine nasıl ulaştırdığı anlatılıyor. Aras Tahsilatlı ile sipariş verilen ürünlerin bedeli teslimat sırasında ödeniyor, yemeni ustasının hesabına yatırılıyor.

14 yıldır Aras Kargo müşterisi olan ve babası Hayri Usta’nın yemenilerini markalaştıran Orhan Çakıroğlu, Aras Tahsilatlı hizmeti sayesinde internetten sipariş veren müşterilerin ürünlerin ücretini ister kredi kartıyla, isterse nakit olarak kapıda ödeyebilmesinin avantajlarını anlatıyor.

Özellikle e-ticaret yapan işletmeler ve müşterilerine kargoculuk sektörünün en hızlı büyüyen hizmetini anlatan Aras Tahsilatlı reklam filminde 3D ve reel animasyon tekniği kullanılıyor.

“3400’den fazla şirket Aras Tahsilatlı kullanıyor”

Reklam kampanyası hakkında bilgi veren Aras Kargo Kurumsal İletişim ve Pazarlamadan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Burçun İmir, “Geçtiğimiz yılın sonunda başlattığımız Araslar kampanyası ile markayı ayrıştıran güçlü ve sürdürülebilir bir imajın temellerini attık. Kuruluşumuzun 35. yılında müşterilerimize hız, teslimat performansı gibi alanlarda güven yaratmanın dışında farklı ihtiyaçlarına farklı hizmet ve çözümler sunduğumuzu anlatmak istedik. Özellikle e-ticaretin ekonominin kaldıracı olduğu internet çağında Aras Tahsilatlı hizmetinin güvencesini şu ana kadar 3400’den fazla şirkete sunduk” dedi.

Künye:

Reklamveren Aras Kargo

Reklamveren Yetkilisi Burçun İmir

Reklam Ajansı Big

CCO Güngör Türkömer

Yaratıcı Yönetmen Kemal Hayit

Reklam Yazarı Cem Yolal

Sanat Yönetmeni Gözde Menemenlioğlu

Ajans Prodüktörleri Tuğba Özkan

Stratejik Planlama Aslı Eti, Nilay Akhan

Müşteri Grubu Aslı Seyhan, Cihan Gediz, Aslı Eti

Yapım Şirketi Otomat

Prodüktör Arda Erkmen

Yönetmen Emre Aypar

Medya Planlama Media Teamwork

Mecra TV, gazete, dergi, internet, açıkhava, radyo

Reklam filminin süresi 4 versiyon / ortalama 25”

Cast/Seslendirme Okan Yalabık, Volkan Severcan, Neslihan Dönmez

 

 

 

 

Bunları da beğenebilirsin

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.