“Herkesin aklında Paribu” reklam filmleri yayında

Türkiye’nin kripto para işlem platformu Paribu, “Herkesin aklında Paribu” kampanyasının yeni reklam filmlerini yayınladı.

Kripto para dünyasına Paribu ile adım atan milyonlarca kişi olduğunu vurgulayan Paribu, iletişim çalışmalarını 4 yeni reklam filmiyle sürdürüyor.

Reklam filmlerinde kripto paralara dair farkındalığın artmasında büyük rolü olan Paribu’nun gündelik hayattaki etkisi gösteriliyor. 3,5 milyon kullanıcıya hizmet veren Paribu’dan artık kafelerde, kuaförlerde, arkadaş ortamlarında bile sık sık bahsedildiği reklam filmleriyle vurgulanıyor.

Reklam filmlerinde kullanıcıların gündelik hayatta sarf ettikleri kelimeleri dahi Paribu sinyal sesi gibi tonladıkları ve bu yolla birbirleriyle anlaştıkları görülüyor. Henüz Paribu’yla ve kripto parayla tanışmamış kişilerinse duruma karşı şaşkınlıkları esprili bir dille seyirciye yansıtılıyor. Reklam filmi, “Bu aralar herkesin aklında, dilinde, cebinde Paribu. Sen de geç kalma, Bitcoin dünyasına ilk adımını Paribu ile at” ifadesiyle son buluyor.

Kripto para sektöründeki liderliğini sürdüren Paribu’nun yeni kampanyası 12 Nisan’dan itibaren TV ve radyo kanallarında, gazetelerde, dijital mecralarda ve açıkhava ilan panolarında yer alacak.

KÜNYE

Reklamveren: Paribu

Reklamveren Yetkilisi: Paribu Pazarlama Departmanı

PR Ajansı: Weber Shandwick Turkey

Reklam Ajansı: BüyükBalık
Yaratıcı Ekip: Engin Kafadar, Murat Yaylagül, Cengiz Pulgu, Özgür Öztürk
Stratejik Planlama: Emir Işık
Müşteri İlişkileri: Sibel Sezgin, Aygül Özçelik
Medya Ajansı: Speed Medya

Dijital Medya Ajansı: Unboxed Agency
Yapım Evi: Kala Film
Yönetmen: Burak Günaydın

Mecra: TV, açıkhava, internet, radyo

 

Bunları da beğenebilirsin

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.