Her kahramanın bir hareketi vardır

Doğuş Grubu ‘Oyunda Kal’ Fan Zone alanında Turkish Airlines Euroleague heyecanını spor ve eğlence ile ikiye katlıyor

Final Four heyecanını ailece spor ve eğlence dolu bir gün geçirerek yaşamak isteyen basketbol severleri Doğuş Grubu’na ait Oyunda Kal Fan Zone alanında sürpriz etkinlikler ve hediyeler bekliyor. Doğuş Grubu, ayrıca #OyundaKal hashtag’iyle düzenleyeceği Instagram yarışamasıyla  8-16 yaş aralığındaki çocuk ve gençlere Final Four takımlarının oyuncuları ile birlikte sahaya çıkma fırsatı sunuyor. 

Turkish Airlines Euroleague’in ana sponsorlarından biri olan Doğuş Grubu ‘Doğuştan İyi Bir Gelecek’ vizyonuyla hayata geçirdiği, çocukları spora yönlendiren ve kötü alışkanlıklardan uzak tutmayı amaçlayan ‘Oyunda Kal’ platformuyla Turkish Airlines Euroleague Fan Zone’da çocuklar ve gençlerle bir araya gelecek. 19-21 Mayıs tarihleri arasında Marmara Forum’da kurulacak Oyunda Kal Fan Zone alanında basketbol severleri eğlenceli aktivitelerle buluşturacak olan Doğuş Grubu, Final Four kapsamında eğlenceli bir sosyal medya kampanyasına da imza attı.

Her Kahramanın Bir Hareketi Vardır

‘Her Kahramanın Bir Hareketi Vardır’  isimli sosyal medya kampanyası kapsamında;  8-16 yaş arasındaki çocuk ve gençler;  #OyundaKal  hashtag’iyle basketbol oynarken çekilmiş videolarını kendi Instagram hesaplarından paylaşacak. Yapılan değerlendirme sonucu videolar arasında en yaratıcı harekete sahip olan katılımcılar Final Four sırasında oyuncularla sahaya çıkma şansı yakalayacak. Ayrıca; seçilen videoların gösterimi de Final Four maçları sırasında yapılacak. 

KÜNYE:

Ajans 4129Grey

Ajans Başkanı Alemşah Öztürk

Kreatif Direktör Görkem Yeğin Mert

Sanat Yönetmeni Gökhan Buluk, Hilal Yücel

Metin Yazarı Serkan Ün, Abdurrahman Gürses

Müşteri Ekibi Melis Erduran, Önder Işkın, Umay Begüm Kocadağ

Prodüktör Gülşah Batıbeki, Yasemin Toprak, Duygu Aykol

Prodüksiyon Şirketi Kala Film

Yönetmen Burcu Matur

Post Prodüksiyon ABT 

Sosyal Medya Ajansı MadebyCat

Bunları da beğenebilirsin

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.