Her Guinness bardağında onlarca balerin dans ediyor

Kendine özgü dolduruluşu ve kremamsı dokusuyla farklılaşan Guinness, yeni sloganıyla yeni bir reklam filmi yayınladı. Yeni reklama göre her Guinness bardağında onlarca balerin dans ediyor.

Asya pazarı için hazırlanan reklam filmi, Guinness’in 1998 yılında yayınladığı bir diğer efsanevi reklam olan “Sörfçü“ye gönderme niteliği taşıyor. Balerinlerin zarif bir koreografiyle bir araya geldiği reklamda Guinness’in dengeli tadına ve yumuşak içimine vurgu yapılıyor.

Bardağa doldurulan Guinness, cama çarptığı ilk andan itibaren sıvının içinde akışkan bir şekilde hareket eden dansçılara dönüşerek büyük bir seyir zevki sunuyor. Balerinleri koreograf Supple Nam yönetiyor.

inne

Daha fazlasından yapıldı

Beyaz ve kahverengi kostümler giymiş olan dansçılar, reklamın sonunda Guinness’in kendine özgü köpüklü duruşunu da oluşturuyor ve ürün mesajı “Yumuşak, kremamsı ve mükemmel dengeli” şeklinde giriyor. Ayrıca bu reklamda Guinness, “Daha fazlasından yapıldı” şeklinde yeni bir slogan da kullanıyor.

AMV BBDO London tarafından hayata geçirilen reklam filminin yönetmenleri, IN/Out’tan Riff Raff ikilisi. Markanın “Made of More” marka platformunun bir parçası olan kampanya, Kore, Çin ve Singapur televizyonlarında altı ay süreyle yayınlanacak.

Bunları da beğenebilirsin

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.