Hepsiburada’da üst düzey atama

Hepsiburada CEO pozisyonuna 2017’den bu yana Hepsiburada Yönetim Kurulu Danışman Üyeliği’ni de yürüten Murat Emirdağ‘ı atadı.

Emirdağ, Şubat 2019 itibarıyla Hepsiburada’daki yeni görevine başladı. Hepsiburada CEO’su Murat Emirdağ: “Hepsiburada’da 2017 yılından bu yana sürdürdüğüm Yönetim Kurulu Danışman Üyeliği rolünden sonra CEO olarak göreve başlamaktan büyük mutluluk ve onur duyuyorum. Hepsiburada olarak müşterilerimiz, iş ortaklarımız ve çalışanlarımız için değer yaratmak amacıyla çalışmalarımızı var gücümüzle yürüteceğiz. Tüm hizmet ve projelerimizde müşterilerimizi odak noktasında tutmaya devam edecek, onların hayatını kolaylaştıracak hizmetler ve teknolojiler sunmayı sürdüreceğiz.” dedi.

Murat Emirdağ, ABD ve Türkiye’de faaliyet gösteren birçok şirket ve organizasyonda Danışma ve Yönetim Kurulu Üyesi olarak çalışmalarını sürdürüyor. Aynı zamanda teknoloji ve yeni ekonomilere odaklı ABD merkezli danışmanlık ve yatırım firması M-Factory Ventures’ın kurucusu olan Emirdağ, Şubat 2019 itibarıyla Hepsiburada’daki yeni görevine başladı.

Bunları da beğenebilirsin

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.