Heineken’den 0 alkole 007 James Bond

Heineken alkolsüz birasını tanıtmak için hazırladığı kampanyasında efsanevi karakter 007 James Bond’a hayat veren Daniel Craig’i ekranlara taşıyor. Daniel Craig vs James Bond ismiyle yayınlanan reklam filminde Craig bir Bond görevine atılarak pasaportunun peşine düşüyor.

Reklam filminde, tatilde iken bir takside pasaportunu unutan Craig durumu farkettikten sonra sürücünün peşine düşüp adeta James Bond olurken, yerli halk durumu film tadında şaşkınlıkla izler.

Ününe uyan Bay Bond, yol boyunca bir smokin ve bir siyah kravat çalarak etkinliğine gizlice girer ve 007’nin martini ile tanıştığı bara gelerek pasaportunu unuttuğu taksiciyi arar. Taksici kızı bularak pasaportunu alır.  Görevini tamamlayan Craig, bara oturarak Heineken’in alkolsüz birası Heineken 0.0’dan bir yudum aldığında film sona erer.

Reklam filmi, James Bond serisinin en son filmi No Time To Die’un yayınlanmasından önce, reklam TV, çevrimiçi ve sosyal medyada yayınlanacak. Publicis İtalya tarafından hazırlanan reklamın yönetmen koltuğunda Smuggler oturuyor.

Künye:

Müşteriler: Gianluca Di TondoDaniela IebbaBrogan SimpsonJessica SetiawanHans Erik TujitRob Van Griensven

Ajans: Publicis İtalya

Yaratıcı Direktör: (Publicis WW) Bruno Bertelli

Yaratıcı Yönetmenler: Marco VenturelliLuca CinquepalmiLuissandro Del Gobbo

Dijital yaratıcı yönetmenler: Mihnea GheorghiuMilos ObradovicSandra Bold

Yaratıcı yönetmen yardımcısı: Gustavo Lacerda

Dijital içerik oluşturucu: Andrea Parra Vinasco

Uluslararası stratejik planlamacı: James Moore Head 

 

Bunları da beğenebilirsin

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.