Heineken benzersiz bir sneaker tasarımına imza attı

Heineken, sipariş üzerine çalışılan spor ayakkabı serisi Heinekicks’in lansmanı için ünlü ayakkabı tasarımcısı Dominic Ciambrone (aka The Shoe Surgeon) ile iş birliği yaptı.

Sınırlı sayıda üretilen spor ayakkabıların tabanında özel bir enjeksiyonla eklenen Heineken Silver bira bulunuyor. Le Pub ve BBH’nin yardımıyla oluşturulan her ayakkabı çiftinde dilin içine yerleştirilmiş çıkarılabilir bir metal şişe açacağı bulunduruyor. Böylece kullanıcılar her nerede olursa olsunlar biralarını anında yudumlayabiliyor.

Dominic Ciambrone şunları söyledi: “Yeni biraları için Heineken ile ortak olmak eğlenceliydi. İkimiz de inovasyon ve sınırları zorlama tutkusunu paylaşıyoruz, bunu yansıtacak bir tasarım da yarattık. Ayakkabı sadece Heineken Silver’ın enerjisini somutlaştırmakla kalmıyor, aynı zamanda onu kelimenin tam anlamıyla taşıyor. Daha önce gerçek bira içeren bir spor ayakkabı tasarladığımı söyleyemem.”

Asia Pacific Breweries Singapore Pazarlama Direktörü Gerald Yeo şunları ekledi: “Heineken’de her zaman değişimi benimsedik. Heineken Silver’ın piyasaya sürülmesi bunun kanıtıdır ve sınırlı sayıda üretilen Heinekicks, Heineken’in sürekli yenilik arayışının dışavurumudur.

Heinekicks’i Singapur’a getirmekten heyecan duyuyoruz, bunun tüketicilere yeni bakış açılarını benimseme ve yeni bağlantılar kurma konusunda ilham vermesini umuyoruz.”

 

Çeviri ve Uyarlama: Necla Eylül Durukan
Kaynak: The Drum

Bunları da beğenebilirsin

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.