Hearing Australia sesin gücünü deneyimlemeye odaklanıyor

Hearing Australia, Avustralyalılar’ın sesin gücünü deneyimlemeleri için ‘Celebrates Sound’ isimli yeni bir kampanya yayınladı.

Landor tarafından yaratılan yeni kampanya, yasal makamın ismini Australian Hearing’den Hearing Australiaya’ya değiştirdikten sonra yeni marka kimliğini tanıttığı kampanyasının bir parçası.

Hearing Australia, marka yenilemenin 250.000’den fazla kişiye daha iyi hizmet sunma konusundaki kararlılıklarını ve tüm Avustralyalılar’ın işitme sağlığını iyileştirmeye odaklanmalarını vurgulamasını umuyor.

Kampanya hangi sesin önemli zamanları ve yerleri temsil ettiği temasını izleyen TV reklamlarını, basılı ve çevrimiçi reklamları içeriyor. Reklamlara ek olarak WPP üyesi AUNZ ajansı kampanya için yenilik ve tasarım uzmanları AKQA ile birlikte çalışarak web sitesinin deneyim tasarımını değiştirdi.

Hearing Australia’nın Genel Müdürü Kim Terrell kampanyanın amacını şöyle açıkladı: “Yeni marka, 1.500’den fazla kişiyi kapsayan bir araştırmaya dayanıyor. Hearing Australia, insanların sevdikleri sesleri keşfetmelerine veya yeniden keşfetmelerine yardımcı olmak için neler yapabileceğini teşvik etmeyi amaçlıyor.”

Kaynak: www.thedrum.com

 

Bunları da beğenebilirsin

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.