Healpy uygulaması ile her adım iyiliğe atılıyor

Groupama, sağlıklı yaşamı destekleyen mobil uygulaması Healpy ile başlattığı “Her Adım İyilik” sosyal sorumluluk projesi kapsamında Türkiye Omurilik Felçlileri Derneği’ne bağışladığı akülü sandalyeler ile ihtiyaç sahiplerine umut olmaya devam ediyor.

Groupama’nın, sağlıklı yaşam alanında rehberlik veren ve herkese açık olan yeni mobil uygulaması ile atılan her adım, ihtiyacı olan kişilere umut oluyor. Healpy ile birlikte başlatılan “Her Adım İyilik” sosyal sorumluluk projesi kapsamında Türkiye Omurilik Felçlileri Derneği’ne bağışlanan akülü sandalye sayısı dört oldu.

Healpy’de “Adım Adım Sağlık” dışında ayrıca yer alan “Lıkır Lıkır Sağlık” bölümünde ise günlük içilmesi gereken su miktarı ve zamanlaması sunuluyor. Gün içinde güncellenen uygulamada hedef su tüketimi takip edilebiliyor. Ayrıca uygulama üzerinde nöbetçi eczanelerin kolayca listelenmesi de uygulamayı cazip kılan özellikler arasında yer alıyor. Kullanıcılar hastane ve doktor randevularını takip edebiliyor, kolayca özel sağlık sigortası teklifi de alabiliyor.

Bunları da beğenebilirsin

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.