Head&Shoulders, yeni ürünlerini Serenay Sarıkaya ile tanıttı

Head&Shoulders, 3 etkili formüle sahip yeni şampuan ve saç bakım serisini marka elçisi Serenay Sarıkaya ile tanıttı. Feriye Palace’ta gerçekleştirilen lansman toplantısında, Head&Shoulders’ın Türkiye’de çalıştığı ilk kadın marka elçisi Serenay Sarıkaya’nın yer aldığı reklam filminin de ilk gösterimi yapıldı.

Kadınlara özel yeni ürünler ve Serenay Sarıkaya ile başlattıkları kampanya için marka olarak büyük heyecan duyduklarını belirten P&G Saç Bakım ve Güzellik Kategorisi İletişim Müdürü Bilgehan Uyar Erol;

Head & Shoulders olarak, Serenay Sarıkaya gibi işinde çok başarılı bir profesyonelle çalışmaktan dolayı büyük heyecan duyuyoruz. Serenay Sarıkaya iş birlikteliğimizle ve Türkiye’ye getirdiğimiz kadınlara özel yepyeni ürünlerimizle, kadın kategorisindeki iddiamızı iyice pekiştireceğiz. Türkiye’deki ilk kadın marka elçimiz Serenay Sarıkaya ile çok güzel bir çalışma sonucu, çok içten ve samimi bir reklam filmi ortaya çıkardık. Çok keyifli ve güzel geçecek bir kampanyaya imza attığımızı düşünüyorum. Serenay’la sürprizlerimiz devam edecek” diye konuştu.

Serenay Sarıkaya, 2017 yılı içerisinde Head&Shoulders’ın yeni ürünleri için reklam filminin yanı sıra #Bilinİstedim kampanyaları ile de pek çok özel çalışmada yer alacak.

Bunları da beğenebilirsin

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.