Hayvanseverlerin dikkatine, UberPATİLER ayağınıza geliyor

Uber İstanbul, Uber’in yavru köpeklere yeni birer yuva bulmayı amaçlayan küresel kampanyasına katılıyor. Bu Perşembe (5 Kasım), Uber yardıma muhtaç köpeklerin sahiplendirilmesi ve barınaklara destek olmak amacıyla birçok şehirde hayata geçirdiği küresel kampanyası UberPATİLER’i İstanbul’a getiriyor.

Kampanyanın parçası olarak Uber, Hayvanları Çaresizlik ve İlgisizlikten Koruma Derneği (Haçiko) ile İstanbul’da güçlerini birleştirerek minik dostlarımızı kelimenin tam anlamıyla ayağınıza getiriyor.

5 Kasım Perşembe günü saat 11:00 ile 15:00 arasında, Uber uygulamasını açarak 30 TL’ye yavru hayvanlarla 15 dakikalık oyun oynama imkanına kavuşmak mümkün olacak. Katılımcılar bu sayede eğlenceli vakit geçirmenin yanı sıra barınakların faaliyetlerini desteklemiş olacak çünkü bu kampanyanın tüm geliri yardıma muhtaç barınaklara bağışlanacak.

Kampanyayı değerlendiren Uber Türkiye Genel Müdürü Neyran Bahadırlı, “Uber olarak gerçekleştirdiğimiz sosyal sorumluluk projeleri ile toplumsal sorumluluğumuzu yerine getirmek için elimizden geleni yapıyoruz. Haçiko ortaklığıyla gerçekleştirdiğimiz UberPATİLER kampanyasıyla amacımız barınaklardaki hayvanlara dikkat çekmek, yardıma muhtaç barınakları desteklemek ve barınaktaki dostlarımızın birer aile bulmasına yardımcı olmak. UberPATİLER vesilesiyle geçirecekleri keyifli 15 dakikaya doyamayan hayvanseverleri, barınakları ziyaret etmeye, hatta durumları uygunsa sevimli dostlarımızdan birini sahiplenmeye davet ediyoruz” dedi.

 

Bunları da beğenebilirsin

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.