Haymarket, PPA Digital Awards’ta dördüncü ödülü kazandı

Haymarket, PPA Digital Awards’ta dördüncü ödülünü de alarak kazandığı ödüllere bir yenisini ekledi. Önceki günlerde, Haymarket’in  PPA Digital Awards’ta üç ödülü evine götürdüğü haberini sizlerle paylaşmıştık. Şimdi de, şirketin bünyesinde bulunan teknoloji dergisi Stuff, Yılın Dijital Tüketici Ortağı ödülünü kazandı.

 

Bundan önce; Campaign, PPA Digital Awards tarafından yılın global dijital markası ödülüne layık görüldü; Haymarket Media Group ise yılın dijital yayıncısı ödülünü kazandı; Haymarket Media Group Global Marka Direktörü Adrian Barrick ise dijital lider ödülünü aldı.

Campaign’in global yayın yönetmeni Claire Beale, konuyla ilgili şunları paylaştı: “Amacımız, pazarlama iletişimi endüstrisinin en büyük ve en doğru kaynağı olmak ve dünya çapındaki tüm Campaign ekiplerimiz, kaliteli içerik geliştirmek için sıkı çalıştı. Bugüne kadar elde ettiklerimizin PPA tarafından takdir görmesi muhteşem. Bu, bizi globaldeki hedeflerimizi gerçekleştirmek için daha fazla motive ediyor.”

Haymarket Media Group Başkanı Kevin Costello‘nun yorumu ise şu şekilde oldu: “PPA Digital Awards, medya sektörünün en önemli ödüllerinden biri. Haymarket’e toplamda dört ödül tanındığı için çok memnunum.”

Bunları da beğenebilirsin

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.