artwork

Hayat Maximum’da

5 sene önce

0

İş Bankası, Maximum Kart ile kullanıcılarına kültür-sanat, eğlence, spor, gezi, espor gibi birçok farklı alanda eğlenceli ve yaratıcı ayrıcalıklar sunuyor.

Günümüzde herkes artık ürün yerine ürünün aracısı olduğu deneyimin peşinde. Deneyim pazarlamasının örnek markalarından biri de Maximum Kart. 17 yıldır devam eden yolculuğunda hayatı maksimumda yaşatma vaadiyle bir alışveriş kartının ötesine geçen Maximum, kullanıcılarının günlük hayatına değer katan bir kredi kartı programı olarak farklılaşmaya devam ediyor.

Sinema Keyfi Maximum’da

Sinemanın kartı Maximum Kart yıllardır Cinemaximum’larda aralıksız sunduğu ayrıcalıklar ile müşterilerinin sinema deneyimini kolaylaştırıyor. Maximum Kart sahipleri tüm Cinemaximum’larda haftanın her günü 12:30’a kadar başlayan seanslardaki filmleri yalnızca 8 TL’ye izleyebiliyor. Ayrıca, Cinemaximum büfelerinde “2 içecek+1 büyük boy patlamış mısır”dan oluşan Maximum Menü, Maximum Kart sahiplerine %25 indirimli olarak sunuluyor.

Eğlence Mekanlarına Özel İndirimler

Maximum Kart sahipleri çeşitli eğlence mekanlarında ve restoranlarda da indirim ayrıcalıklarından yararlanıyor. Maximum Kart’a indirim sağlanan DasDas, numnum, Unter ve diğer mekanların indirim ayrıcalıklarının detaylarına maximum.com.tr’den ya da Maximum Mobil’den ulaşmak çok kolay.

Piri

Şehirlerin en iyi rehberlerin anlatımıyla keşfini sağlayan sesli yürüyüş turu uygulaması Piri, Maximum Kart ana desteğiyle Kasım 2016’da hayata geçti. Piri ile İstanbul’un hiç bilinmeyen hikayeleri Türkiye’nin en çok seyahat eden rehberi Saffet Emre Tonguç’tan dinlenebiliyor.  Ayrıca Anadolu’nun tarih, mitoloji, sanat ile harmanlanan hikayeleri Anadolu bilgesi olarak tanınan Türkolog Ali Canip Olgunlu ile keşfedilip dünyaca ünlü gurme Vedat Milor’un favori mekanları ve yemek tercihleri ise lezzet rotalarıyla dinlenebiliyor. Uygulama indirildikten sonra ister evde ister ilgili lokasyona gidip kulaklık ile şehrin keşfi başlıyor. İstanbul, Anadolu ve lezzet turları Maximum Kart’a ücretsiz sunuluyor.

İş Kültür & İş Sanat

Maximum Kart, kültür-sanat alanında da ayrıcalıklar sunuyor. Maximum Kart sahipleri, İş Kültür Yayınları mağazalarında indirim, İş Sanat’ta gösterime giren etkinliklerde ise taksitli ödeme imkanına sahip oluyor.

Maximum Gaming

Dijitalleşmenin hayatımıza getirdiği yeniliklerden birisi de teknoloji ve inovatif düşüncenin etkisini en güçlü hissettirdiği dijital eğlence ve içerik sektöründe espor oldu. Espor, gençler ve genç profesyoneller için giderek artan popülaritesiyle dijitalleşen dünyanın en sevilen trendleri arasında yer almaya başladı.

Genç kitleye dijital mecralardaki klasik reklam modelleri ile ulaşmanın artık çok zor olduğunu bilen Maximum Kart, gençlerin en çok tercih ettikleri espor deneyimine entegre olarak gençlerle olan etkileşimi artırıyor.

1907 Fenerbahçe ve Beşiktaş espor takımlarının ana destekçisi olan Maximum Kart, espor ile ilgilenen kitle ile sosyal medyada Maximum Gaming platformu üzerinden içerik pazarlaması yaparak ve onların deneyimi ile örtüşecek promosyon kampanyaları düzenleyerek etkileşim sağlıyor.

Espora özel gerçek zamanlı paylaşımlar, sponsor olunan etkinliklerden yapılan canlı yayınlar, influencer projeleri, video içerikler, bilgilendirici espor haberleri, sponsor olduğu takım oyuncularıyla gerçekleştirilen özgün içerikler, sosyal medyaya özgü yarışmalar ve Maximum Mobil’in içerisinde yer alan dijital kod marketten League of Legends RP oyun kodu hediyeli kurgular Maximum Gaming’in gençlerle olan etkileşimini artırıyor.

 

Mobilde Minimum Efor Maksimum Fayda

İş Bankası’nın satın alma deneyimini uçtan uca yaşatacak bir ekosistem bakış açısıyla tasarladığı ve bir yaşını dolduran mobil uygulaması Maximum Mobil, İş Bankası müşterileri ile birlikte diğer tüm bankaların kart müşterilerinin de hayatını kolaylaştıracak çözümler sunmaya devam ediyor.

Maximum Mobil ile kullanıcılar, zengin kampanyaların tamamını veya bulundukları lokasyona göre kişiselleştirilmiş olarak anında görüp katılabiliyor.

Maximum Mobil kullanıcıları kart harcamalarını detaylı olarak inceleyebiliyor, ihtiyaç duyduklarında anında limit artırımı yapabiliyor ve nakit avans kullanabiliyorlar. Kartlarını kaybettiklerinde kendi kontrollerinde kartı geçici olarak kullanıma kapatabiliyorlar.

Maximum Mobil uygulamasıyla kullanıcılar gerek fiziki iş yerlerinde gerekse mobil üzerinden yaptıkları alışveriş işlemlerinde ödemelerini cep telefonlarıyla hızlı, kolay ve güvenli bir şekilde yapabiliyor. Android 4.4.2 ve üzeri işletim sistemine sahip NFC uyumlu cep telefonlarıyla temassız POS özelliği bulunan iş yerlerinde cep telefonlarıyla temassız ödeme yapabiliyor. iOS kullanıcıları ise QR ile ödeme kolaylığını yaşıyor.

Maximum Mobil kullanıcıları, uygulamaya tanımladıkları kartlarıyla Türkiye genelindeki pek çok kuruma ait faturalarını da mobilden anında ödeyebiliyor.

Maximum Kart, fiziki olarak sunduğu ayrıcalıklı satın alma deneyimini mobilde de devam ettirerek müşterilerinin deneyimi kesintiye uğramayacak şekilde hızlı, kolay ve ayrıcalıklı alışveriş imkanı sunuyor.

Maximum Mobil içerisinde yer alan Petrol Ofisi Öde Geç özelliği ile Maximum Mobil kullanıcıları araçlarından inmeden ödeme yapmanın konforunu yaşıyor.

Maximum Mobil uygulaması ile kullanıcılar mevcut Yemeksepeti hesaplarına Maximum Mobil üzerinden erişip, seçtikleri semtin favori siparişlerini görebiliyor, bunlar arasından tercih ettikleri siparişin ödemesini kolayca Maximum Mobil üzerinden tamamlayabiliyor. İlave olarak kullanıcılar, Maximum Mobil üzerinden Yemeksepeti hesaplarından verdikleri geçmiş siparişlerini semt bazlı olarak görüntüleyerek, seçtikleri siparişi yineleme ve ödemesini kolayca tamamlayabilme imkanına sahip oluyor, dilerlerse Maximum Menü seçenekleri ile İş Bankası’na özel hazırlanan indirimli menülerden hızlıca sipariş verebiliyor.

Maximum Mobil kullanıcıları İş Bankası müşterisi olsun ya da olmasın Maximum Mobil üzerinden İş Bankası veya diğer bankalara ait kartları ile film, salon, seans ve koltuğunu seçerek hızlı ve kolayca Cinemaximum bileti alabiliyor ve sıra beklemeden, gişeye uğramadan doğrudan salona ulaşmanın keyfini yaşıyor.

Dijital dünyanın günlük hayatımıza kazandırdığı yeni deneyimlerden biri de oyun, film, müzik gibi dijital kodlara Maximum Mobil üzerinden hızlı ve kolayca ulaşmak. İş Bankası veya diğer bankalara ait kartlar ile kullanıcılar Maximum Mobil üzerindeki Dijital Kod Market’ten oyun ve müzik kodlarını kolayca satın alabiliyor. Maximum Mobil’in “Ödemeler” sekmesi altında yer alan Dijital Kod Market menüsünde listelenen dijital kodlar arasında Facebook oyunlarından LOL oyunlarına, Spotify üyeliklerinden Da Vinci Kids mobil eğitimlerine geniş bir yelpazede tercih yapma imkanı sunuluyor.

 

 

Bu yazı ilk olarak Campaign Türkiye’nin 77. sayısında yayımlandı.