Hayat Kimya’da iki yeni atama

Hayat Kimya Hijyen Kategorisi Pazarlama Direktörlüğü ve İnsan Kaynakları Direktörlüğü’ne iki yeni atama yapıldı. Hijyen Kategorisi Pazarlama Direktörlüğü’ne Billur Burkutoğlu, İnsan Kaynakları Direktörlüğü‘ne ise Şenay Gani atandı.

Billur Burkutoğlu, 24 Ağustos 2015 tarihi itibarıyla görevine başladı. Burkutoğlu bu pozisyonda, hijyen kategorisi içerisinde yer alan Molped, Molfix, Joly, Evony, Bebem markalarının pazarlama faaliyetlerini yönetecek.

Burkutoğlu, Marmara Üniversitesi İşletme Bölümü, Pazarlama Anabilim Dalı mezunu olup; ardından yüksek lisansını California Üniversitesi Pazarlama Bölümü’nde tamamladı. Yeni görevinden önce Sütaş, Danone Türkiye ve Nestle’de görev alan Burkutoğlu, son olarak Palfood & Other’da Pazarlama Danışmanı olarak çalıştı.

Şenay Gani ise 17 Ağustos 2015 tarihi itibarıyla görevine başladı. Gani yeni pozisyonunda, tüketici grubu ve yurtdışı iştiraklerin insan kaynakları süreçlerinden sorumlu olacak.

Gani, Orta Doğu Teknik Üniversitesi Siyaset Bilimi ve Kamu Yönetimi mezunu olup, kariyerine Sabancı Holding’te finans ve pazarlama alanlarında başladı. Yeni görevi öncesinde  Eczacıbaşı Holding, Mondelez şirketlerinde İnsan Kaynakları ve Sürekli İyileştirme Müdürü pozisyonlarını üstlenen Gani, son olarak Goodyear Lastikleri İnsan Kaynakları ve Yetenek Yönetimi Müdürü pozisyonlarında görev aldı.

Bunları da beğenebilirsin

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.