Halo Top “Büyüklerin dondurmaya daha çok ihtiyacı var.” diyor

Halo Top’un oldukça farklı bir mizah anlayışı var. 2017 yılında dijital ortamda yayınladığı düşük kalorili dondurma reklamı “Eat the ice cream”, “ Dondurma ye ” oldukça farklı bir sunuş şekliydi; Sevdiği herkesi öldüren robotlar tarafından kaçırılmış yaşlı kadın, dondurma yemeğe zorlanıyordu.

Halo Top karanlık tarafını televizyona taşıyor.  Kampanya: “Dondurmaya çocukların değil, sefil hayatlarını yatıştırmak için büyüklerin ihtiyacı var. “ diyor Kulağa sert gelen mesaj mimiksiz biçimde kendini ifade eden Halo Top’un dondurma satıcısından geliyor.

Halo Top’un kurucusu ve CEO’su  Justin Wooolverton: “ Halo Top’u istediğimiz kadar dondurma yiyebilmek için yarattık. İnanıyorum ki herkes zor bir günden sonra dondurmaya ihtiyaç duyar. Kampanya konseptini hayata geçirdiğimiz için heyecanlıyız. Halo Top yetişkinlerin ne beklediğini tam olarak gösteriyor; yarım kilosu 300 kalori olan lezzetli bir dondurma…

The Lord Danger’ın yaratıcı yönetmeni Mike Diva’nın da hayranı olan Halo Top’un kurucusu ve CEO’su Justin Wooolverton markanın ilginç kampanya yaklaşımının arkasındaki kişi. Mike Diva 2017 yılında oluşturdukları kampanyayı tasarlamıştı. Halo Top’un ne kadar iyi olduğunu anlattığı yeterince iyi reklamın olduğu düşünülünce insanların ilgisini çekmek için farklı bir fikir ortaya atılmıştı ve fikir sayesinde reklam filmi 1 milyon izlenmişti.

Künye:

Reklamveren: Halo Top
Ajans: 72andSunny New York
Yönetmen: Tim Godsall

 

Bunları da beğenebilirsin

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.