Apple Music yine zirvede

Unruly verilerine göre, Taylor Swift’in Apple Music için yürüme bandı üzerinde yaşadığı kaza, 300 binden fazla paylaşımla bu hafta da globalde en çok paylaşılan reklamlar listesinde zirveye oturdu.

1. Apple “Taylor vs. Treadmill” 

Ünlü müzisyenin şarkıyla dikkatinin dağılması sonucu yaşadığı kaza, geçtiğimiz hafta  365.150 kez paylaşıldı.

2. LG Electronics “LG G5: Jason Statham Commercial” – Energy BBDO

Nasıl ki Taylor zirvede kaldıysa Jason da ikincilikte istikrar gösterdi. Ünlü oyuncunun her tür karakteri canlandırdığı LG Electronics akıllı telefon reklamı geçtiğimiz hafta 70.605 kez paylaşıldı.

3. Apple “iPhone 6S – Timer” – TBWA/Media Arts Lab

Deja vu yaşıyor gibi oldunuz, değil mi? Ama öyle değil. TBWA/Media Arts Lab imzalı, iPhone 6S’in zamanlayıcı özelliğinin Kurabiye Canavarı tarafından tanıtıldığı Apple reklamı da bu hafta üçüncülüğünü korudu. Video, geçtiğimiz yedi gün boyunca 65.618 kez paylaşıldı.

4. Apple “Dillan’s Voice” – TBWA\Media Arts Lab

Otizm Farkındalık Ayı için Apple’ın kampanyasında yer alan genç Dillan’ın markanın ürünlerini kullanarak kendini ifade etmesinin hikayesi geçtiğimiz hafta listeye dokuzuncu sıradan girmişti. Bu haftaysa, 35.414 paylaşımla dördüncü sıraya yükseldi.

5. Adidas Football “Bale, James, Marcelo, Navas, Vázquez – Gamedayplus Episode 11” – We Are Social

Real Madrid’in yıldız futbolcularının röportajlarının yer aldığı bu markalı içerik de geçtiğimiz hafta 35.360 kez paylaşıldı.

6. Apple “iPhone 6S Timer – Behind the Scenes” – TBWA\Media Arts Lab

Sevilen Kurabiye Canavarı videosunun ardından Apple bu çalışmanın “kamera arkası görüntülerini” de yayınladı. 26.299 kez paylaşılan video bu hafta listeye ilk defa girdi.

7. Apple “Dillan’s Voice” – TBWA\Media Arts Lab

Ve karşımızda yine Dillan… Çalışmanın yeni videosu da 16.739 kez paylaşıldı ve listeye yedinci sıradan giriş yaptı.

8. Tesco Lotus “What wil four-year-old children make next?” – Leo Burnett Thailand

Tayland’daki Tesco için şirin çocukların Snoopy ürünlerini tanıttığı reklam filmi bu hafta 15.429 kez paylaşıldı ve listede sekizinci sıraya geriledi.

9. Heavy Bubbles “HeavyBubbles™ TV Commercial” – Allenby Concept House

Sodastream markasının 1 Nisan için Game of Thrones dizisinde Gregor “The Mountain” Clegane’i oynayan Hafþór Júlíus Björnsson’u sahte Heavy Bubbles (sizi terleten içecek) reklamı için kullandığı video, geçtiğimiz hafta 13.316 kez paylaşıldı.

10. Google “Google Cardboard Plastic”

Hala paylaşılan bir başka 1 Nisan şakası: Google’ın yepyeni ve “en gerçek” deneyimi sunan yeni ürünü, Cardboard Plastic! Sanal olarak hiçbir işe yaramayan bu ürün geçtiğimiz hafta 8.757 kez paylaşıldı.

 

 

Bunları da beğenebilirsin

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.