Hafta sonu sosyal medya Survivor All Star’ı konuştu

27 Mart – 29 Mart hafta sonu yayınlarının sosyal medya ratingleri belli oldu. Televizyon programları yayını sırasında program, dizi veya filmlerle ilgili atılan tweetleri ölçümleyerek belirlenen sosyal televizyon ratingleri sıralamasında hafta sonunun şampiyonu Survivor All-Star oldu.

Dokunulmazlık Oyunu ve Konsey heyecanının yaşandığı 29 Mart yayınıyla Survivor All-Star haftasonunun en çok konuşulan ve izlenen programı oldu. Konsey’de Merve Oflaz ve Almeda’nın en çok oy olarak elemeye kaldığı yayın, Pazar günü ratinglerinde 59,82 Somera Rating alarak ilk sırayı gördü. Cumartesi günü yayınıyla ise Survivor All-Star hafta sonunun ikini sırasını da alarak zirveye adını sağlam bir şekilde yazdırdı.

Star TV ekranlarında yayınlanan ve Çağatay Ulusoy ve Serenay Sarıkaya’nın başrollerini paylaştığı Medcezir ise Cuma akşamının şampiyonu olurken, haftasonunun en çok konuşulan ve izlenen üçüncü yayını oldu.

Haftasonu tematik kanallarda ise HaberTürk’te yayınlanan ve Ahmet Davutoğlu’yu konuk eden Gündem Siyaset ilk sırada yer aldı. İkinci sırada Tarihin Arka Odası yer aldı.

 

 

Bunları da beğenebilirsin

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.