Hafta sonu ekranının galibi Juventus-Barcelona maçı

15-17 Mayıs haftasonu sosyal medya ratingleri belli oldu. Somera‘nın hazırladığı sosyal medya rating sonuçlarına göre hafta sonu ekranının zirvesinde Juventus-Barcelona maçı var.

Star TV’de yayınlanan Şampiyonlar Ligi final maçı Juventus – Barcelona sosyal medya reyting sıralamasında ilk sırada bulunuyor. Barcelona’nın kupayı aldığı maçta, hakem Cüneyt Çakır oldu. (Somera Rating55,35) 

Maçı, Medcezir ekibinin katıldığı Beyaz Show programı takip ediyor. Fanlarının yoğun ilgi gösterdiği, 30, 27 Somera rating alan program sürprizleri ve renkli anlarla ekranlardaydı.

Üçüncü sırada final öncesi bölümü ile Medcezir bulunuyor. Dizi 24,13 Somera Rating alarak final öncesi bölümde Kenan Doğulu ve Toygar Işıklı’yı konuk etti. Dünyayı Durduran şarkının Mira ile Yaman düeti, balayı gibi sahnelerle izleyiciyi mest ederken, bir ölüm olup olmayacağını en büyük merak unsuru olarak görüyoruz.

Pazar günü gerçekleşen Genel Seçim programları da televizyon konuşmalarını etkiledi.

Tematik kanallarda ilk sırada CNN’de yayınlanan Seçim 2015 programı görülüyor. Sezon finaline doğru heyecanla takip edilen dizi Game of Thrones da yine tematik kanalların en çok konuşulan programları arasında.

 

 

Bunları da beğenebilirsin

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.