artwork

Great, 5. yılını yeni ofisleriyle kutladı

8 sene önce

0

Great reklam ajansı yeni yaşını çalışanlarının, müşterilerinin ve iş ortaklarının katıldığı bir partiyle kutladı.

Ajans, 5. yaşını kutlarken de New York ve Dubai’de açtığı iki yeni ofisle genişleme kararı aldı. “Burada harika şeyler olur…” sloganıyla kalite, müşteri deneyimi ve memnuniyeti ilkeleriyle çalışmalarını sürdürüyor.

Great Reklam Ajansı Genel Müdürü Fatih Kadak, 2015 yılının ajansları için son derece olumlu geçtiğini dile getirirken, İstanbul’dan sonra New York ve Dubai ofislerinin de açılmasıyla yeni projelere imza atacaklarını dile getirdi.  “Türkiye, yaklaşık %92 internet kullanımı ile sosyal medyayı dünyada en aktif kullanan ülke” diyen Fatih Kadak şunları söyledi:

“Küresel firmaların ardından, yerel firmalar/markalar da dijital pazarlama ve sosyal medyanın önemini kavrayarak, dijital alandaki yatırımlarını artırıp, daha geniş bir hedef kitleye ulaştılar.  Great olarak, tüm bu gelişmelerin ve rakamların nereye işaret ettiğini zamanında görerek, geleneksel pazarlama ve reklam pratiklerinin yanında dijitaldeki ağırlığımızı ve yatırımımızı artırdık.”

Yenilenen sektörel gelişmeleri ve araçları yakından takip ettiklerini belirten Great Reklam Ajans Başkanı Mehmet Onur Güzel ise ajans olarak yeni heyecanlar yaşadıklarını belirterek şöyle konuştu:

“Birlikte çalıştığımız markaların sadece mevcuttaki değil, gelecekteki ihtiyaçlarını da göz önünde bulundurma motivasyonuyla, her zaman bir adım sonrasını da düşünüyoruz. Great’in müşteri portföyünde şu anda 50’den fazla küresel ve yerel marka bulunuyor. Başta Lenovo, Accenture, Canon, Fujitsu, Unifree, Hyundai, Finansbank, Itelligence, Acron, Detaysoft, Baymak, Pera Palas Jumeirah olmak üzere, sektörünün öncüsü pek çok markaya hizmet veriyoruz. Great Reklam Ajansı, bünyesinde barındırdığı tasarım, dijital, etkinlik ve sosyal medya departmanları ile müşterilerine 360 derece pazarlama hizmeti sunuyor.”

Senin için
Tümünü göster
Gaming İstanbul’a GAME+ desteği

NVIDIA GeForce NOW powered by GAME+’ın (GAME+) sponsor olduğu Gaming İstanbul...