GittiGidiyor’dan anneleri düşünen kampanya

GittiGidiyor bu yıl Anneler Günü’ne eğlenceli bir reklam filmi serisi ile giriyor. Dijital mecralardan izlenebilecek filmlerde, annelerin, çocuklarının kendi zevkine göre seçtikleri hediyelerle bile mutlu oluşu ve çocuklarına duydukları koşulsuz sevgi ironik bir tarzda ele alınıyor.

Reklamlarda “Hediyenizi kendinize göre değil, annenize göre seçin” mesajı veren marka, kampanyayı sosyal medyaya da taşıyor. “Anne sana bunu alayım mı?” sorusuyla reklamlarda kullanılan 3 üründen birinin görselini annelerine gönderenler, gelen birbirinden ilginç yanıtları #gittigidiyor ve #tamanneleregöre etiketleriyle paylaşıyor.

GittiGidiyor Kazananlar Kulübü üyelerine özel indirim

“Aklınızda ne varsa GittiGidiyor’da” sloganıyla seçilmiş hediye alternatifleri sunan marka, Anneler Günü sürprizlerine indirim fırsatları da ekliyor. Bu yıl 14 Mayıs’ta kutlanacak Anneler Günü yaklaşırken GittiGidiyor Kazananlar Kulübü üyelerine 250 TL ve üzeri alışverişlerinde 25 TL indirim avantajı sağlanıyor. İndirim, 3-14 Mayıs tarihleri arasında yapılan alışverişlerde, Anneler Günü kampanyasındaki seçili ürünlerde geçerli.

Künye:

Reklamveren GittiGidiyor
Reklamveren Yetkilileri Öget Kantarcı, Feyza Dereli Fedar, Esra Midillili Ertem, Pınar Akyol
Reklam Ajansı Alafortanfoni
Yaratıcı Ekip Tolga Sirkeci, Caner Çolakoğlu, Mustafa Kara, Süleyman Gökdemir
Müşteri İlişkileri Çiğdem Demirbilek, Merve Atan
Prodüksiyon Ekibi Güniz Uysal Könüman, Şenol Tutucu, Yasin Baydar 
Prodüksiyon Şirketi Montent
Yönetmen Aykut Tanrıkulu

 

Bunları da beğenebilirsin

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.