Gittigidiyor’da tek tıkla ödeme dönemi başladı

6 milyondan fazla kullanıcısı ile Türkiye’nin büyük pazaryeri sitesi olan GittiGidiyor, Mobilexpress ile gerçekleştirdiği iş birliği sayesinde, kullanıcılarının kart bilgilerini sitede kayıt etmelerini ve ödemelerini her seferinde kart bilgisi girmeye gerek kalmadan tek tıkla tamamlayabilmelerini sağlıyor.

Kullanıcılar kredi kartlarını veya banka kartlarını, bu kartlar ile GittiGidiyor‘da gerçekleştirdikleri bir ödeme işleminin ardından kaydedebiliyor. Bunun için belirttikleri cep telefonuna gelen şifreyi girmeleri yeterli oluyor. GittiGidiyor kullanıcılarının kartlarını PCI DSS Level 1 uyumlu Mobilexpress altyapısına kayıt etmelerini sağlıyor. Kartını kayıt eden kullanıcılar, sonraki alışverişlerinde kart bilgilerini tekrar girmelerine gerek kalmadan, tercih ettikleri kayıtlı kartı kullanarak ödeme işlemini tamamlayabiliyorlar. Ayrıca “Bana Özel” menüsünün altındaki “Ödeme Araçları” seçeneğinden kayıtlı kartlarını listeleyebiliyor, silebiliyor ya da yeni kredi kartı kaydebiliyorlar.

GittiGidiyor, web sitesinin yanı sıra, mobil uygulamasında da kart saklama hizmetini çok yakında devreye alarak mobil cihazlardaki ödeme deneyimini de kusursuzlaştırmayı hedefliyor.

25 TL’lik anında indirim fırsatı
GittiGidiyor, hayata geçirdiği bu hizmeti müşterileri arasında yaygınlaştırmak üzere VISA ile ortak kampanyalar da düzenliyor. En son geçtiğimiz ay GittiGidiyor’da VISA kredi kartını kayıt ederek, kayıtlı kartı ile 250 TL ve üzeri alışveriş yapan kullanıcılar, anında 25 TL’lik indirim kazandılar. Kampanyalar ilerleyen günlerde de devam edecek.

Bunları da beğenebilirsin

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.