Site icon Campaign Türkiye

Gillette 16 yıl aradan sonra Super Bowl’a dönüyor

Procter & Gamble bakım markası en son ürünü Exfoliating Bar ile birlikte gelen GilletteLabs‘i tanıtacak.

Markanın Grey tarafından oluşturulan 30 saniyelik reklamı, 13 Şubat’ta NBC’de yayınlanan Super Bowl LVI’ın ikinci çeyreğinde yayınlanacak.

Procter & Gamble kişisel bakım markası, yeni bir ürün olan GilletteLabs tıraş makinesini tanıtacak. Bu ürün ciltteki kiri ve döküntüleri gidermek için bir peeling çubuğu ile birlikte geliyor.

Yayınlanacak olan reklam, tipik bir Super Bowl reklamına benzemeyecek. Bunun yerine Gillette, jiletini “hızlı ve kolay tıraş” olarak öne çıkaran “yenilik odaklı bir kampanya” vadediyor.

P&G Grooming, Kuzey Amerika Kıdemli Başkan Yardımcısı Mariana McQuattie bir basın açıklamasında: “GilletteLabs with Exfoliating Bar lansmanı bizim için bu ulusal sahneyi hak eden önemli bir durum olduğundan, 2006’dan bu yana ilk kez Super Bowl’a geri döndüğümüz için son derece heyecanlıyız. Super Bowl etkinliğimizle spordaki mirasımıza bir yenisini eklemek de heyecanımızı artırıyor. GilletteLabs with Exfoliating Bar’ın, oyunun kurallarını değiştirdiğine gerçekten inanıyoruz. Deneyen erkekler buna bayılıyor ve asla sıradan bir jilete geri dönmeyeceklerini söylüyor.” dedi.

Kmpanyaya ek olarak, Super Bowl’da hafta sonu boyunca Santa Monica, Kaliforniya’da bir açık hava etkinliği olan GilletteLabs Paten kayma deneyimini de gerçekleşecek. Roller skate etkinliği, GilletteLabs tıraş makinesinin tek harekette tıraş ve cildi ölü hücelerden arındırmayı nasıl birleştirdiğini gösterecek – tıpkı tekerlekli paten yapmak kadar zahmetsiz.

Exit mobile version