Genç pazarlamacılar ve iletişimciler Çaylak Kampı’nda

Pazarlama ve İletişim alanlarında kariyer yapmak isteyen gençler, Birlikte Hayata işbirliğiyle ve Migros’un desteğiyle 1-12 Eylül tarihlerinde Reklamcılık Vakfı’nda bu yıl 4.’sü gerçekleştirilecek “Çaylak Kampı”nda buluşacak.

Türkiye’nin dört bir yanından seçilecek 40 genç, hem eğlenceli, dinamik ve interaktif bir öğrenme ortamında iletişim ve yaratıcı stil/ üsluplar hakkında bilgi edinecek hem de iletişim sektöründe “nerede?”, “hangi bölümde”, “hangi yaklaşım ve ortamda –kariyer yapabilirim?” sorularının cevaplarını bulacak.

“Yaratıcılık Doğanda Varsa Çaylak Kampı ile Birlikte Hayata” mottosuyla yola çıkan kampta gençler,sektörün deneyimli temsilcilerinden, ustalardan dersler alacak; özel projeler hazırlayacaklar.Üstelik Çaylak Kampı’na katılmaya hak kazanan gençler, bu özel deneyim ve eğitim için herhangi bir bedel ödemeyecek. Ayrıca pazarlama ve iletişim alanında ustalığını kanıtlamış firma ve sektör yönticileriyle buluşma ve müthiş bir çevre edinme olanağına sahip olacak.

Kampı başarıyla tamamlayan Çaylaklar, daha sonra “Reklamcılık Vakfı Genç Yetenek Programı”na dahil edilecekleri gibi, sektördeki iş başvuru süreçlerini etkin yönetebilmelerine destek olacak “Coaching Programı”na da katılma hakkı kazanacaklar.Ayrıca, kariyer yapmak istedikleri alanlara göre, staj ve/veya işe yerleşim fırsatları için ilgili ajans ve kurumlara yönlendirilebilecekler. Kontenjanı 40 kişilik olan Çaylak Kampı’na portfolyosuyla öne çıkan, yaratıcı, lider ruhlu öğrenciler seçilecek.

Kamp başvuruları en geç 22 Ağustos tarihine kadar;özgeçmiş, tavsiye mektubu, akademik notlar ve sektörle ilgili bir proje ya da portfolyo ile [email protected] adresine yapılacak. Kampa katılmaya hak kazananlar 25 Ağustos tarihinde açıklanacak.

 

 

 

Bunları da beğenebilirsin

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.