Gecenin en konuşulanı Galatasaray oldu

Arsenal-Galatasaray Şampiyonlar Ligi Maçı, günün en konuşulanı olmayı başardı. Arsenal-Galatasaray Şampiyonlar Ligi Maçı, Arsenal’ın Galatasaray’ı 4-1 mağlup etmesi, Galatasaray’ın penaltı vuruşuyla 1 gol atabilmesi, teknik direktörün yanlış oyuncu seçimi yaptığının düşünülmesi, futbolcuların eleştirilmesi gibi sebeplerden dolayı çok yüksek bir Somera ratingi 80,13 ile günün en çok konuşulanı oldu.

Kara Para Aşk, maçın çok izlenmesinin etkisiyle ratingi düşmüş olsa da yine de günün en konuşulan 2. Yapımı olmayı başarmış durumda. Dizi, Ömer’in Elif’e kelepçe takması ve bu şekilde neden onu reddettiğini anlamaya çalışması , bununla paralel koyulan #tutuklukaldım hashtagiyle ve Nilüfer- Metin’in tutkulu aşkında önemli bir olay olan Metin’in Nilüfer’e evlenme teklif etmesi ve Nilüfer’le imam nikahıyla evlenecek olması sebebiyle konuşulmuş. Dizinin bu bölümünün Somera ratingi 4, 78.

Somera istatistiklerine göre 1 Ekim 2014’ün en çok konuşulan ana ve tematik kanallarıyla birlikte programları şu şekilde sıralandı:

 

 

Bunları da beğenebilirsin

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.