artwork

Garnier’in yeni reklam filmi yayında

8 sene önce

0

Garnier’in yeni reklam filmi; Hindistan’daki kadınların günlük cilt temizliği için tercih ettiği güzellik formülünü Türk kadınlarıyla buluşturuyor.  Ekranlardaki yerini alan Garnier Neem Arındırıcı Temizleme Jeli’nin reklam filmi, Hindistan’dan İstanbul’a gelen Neem yaprağının yolculuğu ile başlıyor. Toby Tremlett yönetmenliğinde çekilen reklam filmi, Garnier Neem Arındırıcı Temizleme Jeli’nin cildi derinlemesine temizlemesi, yüzü ferahlatması ve canlı bir görünüm kazandırmasına değiniyor.

Doğal Neem Yaprağı ve Çay ağacı özleri ile zenginleştirilmiş Garnier Neem’in reklam filmi; markanın canlı ve doğal güzelliği yansıtan duruşunu da gözler önüne seriyor. Bazı mucizelerin çok uzak diyarlardan Türkiye’ye gelişini gösteren reklam filmi, kadınlara temiz, ferah ve canlı görünen bir cildin formülünü sunuyor.

Toby Tremlett  yönetmenliğinde gerçekleşen reklam filmi, 2 günde tamamlandı.  Görüntü yönetmenliği David Nissen tarafından yapılan reklam filminin çekimleri, oldukça keyifli bir ortamda gerçekleşti.

Künye

Reklamveren: Garnier  – L’oreal Türkiye
Reklamveren Yetkilileri: Merve Atuk Toker, Gamze Gilava, Bahar Güneş, Ezgi Ucuz
Reklam Ajansı: Publicis Yorum
Yaratıcı Ekip: Şölen Yücel
Müşteri İlişkileri: Özlem Öğüt, Gözde Gülşen Şengüler, Geysu Öğün
Prodüktör: Ümit Balkanlı
Yönetmen: Toby Tremlett
Görüntü Yönetmeni: David Nissen
Kullanılan Mecralar: Tv, outdoor, basın, dijital