Garanti Bonus’tan yeni reklam filmi

Garanti Bonus, 2014’ü yeni bir reklam kampanyasıyla karşılıyor. Kampanya kapsamında, televizyon, radyo, basın, açık hava, sinema ve internet mecraları kullanılıyor. Alametifarika’nın hazırladığı reklam filminin yönetmenliğini, Avrupa Yakası, Eyvah Eyvah ve Berlin Kaplanı’nın da yönetmeni olan Hakan Algül üstleniyor.

Doğumhanede geçen filmde, babayı canlandıran Şahin Irmak, bebeğin masraflarını düşünerek birdenbire panikliyor ve doğumu engellemeye çalışıyor. Bu esnada bebek, kafasında Bonus peruğuyla, göz kırparak dünyaya geliyor. Bebeklerinin Bonus’uyla geldiğini gören anneyle baba da Bonuskafa’ya dönüşüyor. Film, ailenin bebeği mutlulukla kucağına aldığı sahneyle son buluyor.

“Bonus’u seviyorum, çünkü ailemi seviyorum.” temasıyla çıkan kampanya, ailesini iyi yaşatma mücadelesindeki Bonuslu babanın, bebeğiyle maceralarını konu alacak. Bu maceralarda Bonus, sunduğu fırsatlarla aile babasına destek olacak.

Konu hakkında bilgi veren Garanti Ödeme Sistemleri Pazarlama Koordinatörü Cem Dal, “Yeni kampanyamızda, kredi kartının aile ekonomisini düzenleyen önemli bir araç olmasından yola çıkarak, aileyi odak noktasına koyuyoruz. 14 yıldır tüketicilerin yanında yer alan, heyecanlarına ortak olan, sürpriz ve olanaklarıyla hayatlarını kolaylaştıran Bonus’un,  gerçek bir hayat arkadaşı olduğunu vurguluyoruz. Türkiye’nin en sevilen ve hatırlanan markalarından biri olan Bonus’un, ailedeki yerine dikkat çekiyoruz.” dedi.

Künye:

Reklamveren: Garanti Ödeme Sistemleri

Reklam Ajansı: Alametifarika

Kreatif Direktör: Emrah Karpuzcu, Kenan Ünsal

Reklam Yazarı: Can Bilginer, Güldeniz Şeşen

Art Direktörü: Ceylan Usman

Strateji Ekibi: Başar Sarıkaya, Serra Akyel

Yapım Şirketi: 25 Film

Yönetmen: Hakan Algül

Post  Prodüksiyon: Filimişleri

Bunları da beğenebilirsin

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.