artwork

Garanti BBVA’nın yaratıcı-dijital ajansı Alametifarika oldu

2 sene önce

0

Garanti BBVA’nın, iştirakleri dahil yaratıcı ve dijital tüm çalışmalarını tek çatı altında birlikte yürüteceği ajans konkuru sonuçlandı. Konkur sürecinde yapılan tüm değerlendirmeler sonucunda, 2003 yılından bu yana Garanti BBVA’nın reklam ajansı olarak faaliyet gösteren Alametifarika seçildi.

İletişim dünyasının yeni dinamikleri de göz önünde bulundurarak, tüm yaratıcı ve dijital reklam çalışmalarını tek bir ajans bünyesinde gerçekleştirecek olan Garanti BBVA ve iştirakleri için yeni dönem, 1 Ocak 2021 itibarıyla başlayacak.

Garanti BBVA Kurumsal Marka Yönetimi ve Pazarlama İletişimi Direktörü Elif Güvenen konuya ilişkin olarak yaptığı açıklamada süreci şeffaf ve adil olma ilkelerine bağlı kalarak büyük bir titizlikle yürüttüklerini belirterek şunları söyledi; “Konkura dahil olan ve emek veren tüm ajanslara içtenlikle teşekkür ederiz. BBVA Global Ofisimiz ile gizli oylamaya tabi olarak yürüttüğümüz sürecin sonucunda, uzun yıllardır birlikte önemli projelere imza attığımız Alametifarika bu kez reklam ve dijital ajansımız olarak seçildi. Tüm ekibi tebrik ediyoruz. Yeni dönemde,stratejimizin bir uzantısı olarak, banka ve iştiraklerimizin pazarlama iletişimi ve dijital iletişim alanında ihtiyaçlarını tek bir yapıda yürüteceğiz. Bankamız ve Alametifarika arasındaki sinerjinin bu yeni yapıyla daha da güçlenerek devam edeceğine inanıyoruz”.

Senin için
Tümünü göster
Sony’ye yeni CEO

Sony Grup Başkanı Yoşida Keniçiro’nun görevinden ayrılacağı açıklandı...

İz İletişim’in yeni küresel markası bp Türkiye

Sektörünün güçlü markası bp Türkiye, yeni dönem iletişim çalışmalarını İz...