Gap, emzirmeyi doğal haliyle yansıtıyor

Instagram sayfasında bebeğini besleyen bir annenin fotoğraflarını paylaşan Gap, hem emzirmeyi doğal haliyle yansıtıyor hem de takipçilerinden olumlu geri dönüş almayı başarıyor.

Love by GapBody adındaki kampanyanın bir parçası olan bu paylaşım iki adet samimi ve hoş fotoğraftan oluşuyor. Marka bu kampanyayla, “tüm kadınlara istedikleri gibi bir kadın, dost, eş, anne ve toplumun sesi olmada destek vermeyi” amaçladığını belirtiyor.

Fotoğraflarda, Nijerya kökenli Amerikalı model Adaora Akubilo ve oğlu Arinze’yi görüyoruz. Marka, reklamında yaşça biraz büyük bir bebeğin kullanarak toplum tarafından emzirmenin ne kadar uzun sürmesi gerektiği tabusunu yıkmayı hedefliyor.

Bu kampanyayı destekleyenler #NormalizeBreastfeeding hashtag’ini kullanarak emzirmeyi gizlemek yerine takipçilerine sunan markayı tebrik ettiler.

1-7 Ağustos tarihleri arası kutlanan Dünya Emzirme Haftası şerefine yönetmen Jon Lawton, “This Sucks” adında dikkate değer bir film hazırlamıştı. Filmi merak edenler buraya tıklayabilir.

Bunları da beğenebilirsin

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.